Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsún félre szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsún félre szoktak lépni a férfiak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Vagy igen vagy nem ...

Ezt igy honnan tudjuk?

Van h annyira reszegek h ha akarna se menne 🤣

De ha jo baratok akkor ha a parod nem mondja el akkor a baratoktol soha nem tudod meg.


Miert a leanybucsun szexelnek a csipendellel a lanyok?

2022. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
#1 Én úgy vettem észre, hogy olyan ritka a csippendél leánybúcsún, hogy szinte kijelenthetjük, sosem hívnak.
2022. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális, és komoly a szándéka, az nem.
2022. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Haveromén megtörtént. De nem ő, a vőlegény, hanem a menyasszony öccse dugta meg...nem a táncos csajt, hanem az egyik pultos lányt.
2022. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Két krvás legénybúcsún volt olyan ismerős, akit megbízhatónak tartok, mindkettőn meg lett hajtva a bicikli, nem véletlenül hívtak lányt. Persze khm.. táncost, nem prostit..... És nem csak a vőlegény járta el a csárdást.

Szerintem már az végtelenül szánalmas, ha lány van a legénybúcsún, mert egy normális férfinak igénye sincs rá.

Az meg, hogy körbe adják, mint a béke pipát, már egyenesen undorító.

2022. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Jellem kérdése. Eddig három olyan legénybúcsún voltam, ahol volt táncoslány, de egyiken sem fordult elő, hogy a vőlegény szexelt vagy szopták volna.

Ezek közül egyébként egyik a sajátom volt. Vállalom, sajnáltam volna, ha kimarad. A legénybúcsú/lánybúcsú normál esetben egy egyszeri esemény az ember életében, és szerintem enélkül nem az igazi. A párommal előre megbeszéltük, hogy mi fér bele és mi nem, és ehhez végig tartottam magam. Ennyi, történet vége, eszem ágában sincs megcsalni a feleségem.

2022. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyenre is példa - attól függ, hogy mennyire vevő a félredugásra az illető férfi, és/vagy mennyire nem ismeri az ivásban a határt.
2022. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!