Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miket szoktak csinálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket szoktak csinálni egy lány és legénybúcsún?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

A legfőbb programpont a totális lerészegedés. Lánybúcsún azért kevésbé totálisan. Meg azért valami jó koszt is kell.

Lehet vonyítani csak úgy saját ötletből kiindulva kórusban, de jó dolog a karaoke is.

Ha sok a lóvé, lehet hívni sztriptíztáncosnőt vagy chippendale-fiút.

2009. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia.Ez a barátoktól függ leföképpen,mert ugye ők szervezik.Ki milyen beválalós,de általában nagyon népszerü lett a lányoknál chippendél fiu,a fiuknál meg sztriptiz táncosnő.De ha rólad meg a párodról van szó a kérdéssel kapcsolatban,ne aggodj semmi olyan nem történik amit nem szeretnétek.
2009. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom az előttem írókhoz.

Még annyival egészíteném ki, hogy pont nemrég volt egyik bnőm vőlegényének a legénybúcsúja és a srác kicsit többet ivott a kelleténél és lefeküdt a sztriptíztáncosnővel. Mondanom sem kell, hogy az esküvő elmaradt :( Pedig olyan szép pár voltak és előtte sosem csalta meg a bnőmet csak pont a lagzi előtt. Az itallal vigyázzatok! Csak keveset!!

2009. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ja, mi 30.000-ből (amit tízen is röhögve összedobtunk) olyan csajt hívtunk, hogy azóta emlegetjük. Srácnak adott testápolót, s míg táncolt, ő kenegette :) Semmi olyan nem történt, amit a menyasszonyának ne mondhatott vna el, de azért a videót nem mutattuk meg az arának :)
2009. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én elmentem pizzázni a barátnőimmel és bszélgettünk egy utolsó igazi csajosat. Nekem ez volt a leánybúcsúm.
2009. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is valami ilyesmit szeretnék, mint amit az előttem hozzászóló írt! Mi a p****nak kellene lerészegedni? Egy leány/legénybúcsú nem erről kell szólnia, hanem az emlékekről!
2009. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, bár nem ilyen válaszokat vártam. :( A vetközős lányt és fiút azt mindenki tudja. Valami egyéb programokra, ötletekre, játékokra gondoltam. Nem a berugás és mással sexelés a cél...
2009. jan. 24. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés ugye nem az volt, hogy mit volna illendő tenni szende apácák szerint, hanem hogy mit SZOKTAK csinálni.

És én még nem hallottam társasjátékozásról meg ilyenekről, annál inkább piálásról, hányásról, ordítozásról, énekelésről.

Igaz, személyesen még csak legénybúcsún voltam, leánybúcsúról még csak hallottam, adott okok miatt nem hívtak meg.

2009. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
már 2 alkalommal szerveztem lánybúcsút házasulandó barátnőimnek - személyre szabott programmal, egyikük sem panaszkodott. Játékos feladatokat találtunk ki, melyek az ifjú pár személyéhez valamint a kapcsolatukhoz, esküvőhöz és a házasélethez kapcsolódtak. (kérdéssor a völegényről - persze a válaszokat egyeztettük előtte a fiatalemberrel, helyes válaszok esetén apró ajándékokkal mint pl. fakanál, sodrófa, otthonka, combfix stb. - csukott szemmel lerajzolni a vőlegényt, gombfelvarrás, rizs-lencse válogatása stb, stb.) Mindenki nagyon jól szórakozott és persze alkohol és kaja is volt mindenféle, de nem eröltettünk senkit semmire. (Mondjuk kell a játékos szellem illetve a közreműködésre való hajlam)
2009. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!