Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hová mentetek nászútra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová mentetek nászútra?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

A férjem német, Németországban éltünk amikor összeházasodtunk.

Ő szeretett volna menni nászútra én viszont nem, mert nem igazán szeretek utazni és nem tartottam fontosnak. Úgyhogy kompromisszumot kötöttünk és Magyarországra utaztunk nászútra (Balaton, Budapest, Bükk stb, ahol én már sokszor jártam) :) Neki élmény volt, én viszont csak "hazatértem". Nagyon éltük mindketten, 1 hónapot maradtunk :)

2022. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Azóta már elváltam, de Turks and Caicos. Drága volt és nyilván én fizettem a nagy részét. Soha többé nem nősülök.
2022. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Iden lesz: Kuba! 🥰
2022. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Hm, valódi nászutunk nem volt. Októberben házasodtunk, febuárban utaztunk Kubába. Viszont csoportos, szervezett út volt (hasonlón ismerkedtünk össze anno), tehát nászútnak kicsit rendhagyó, bár volt külön szobánk mindig;)
2022. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Korfu. Nagyon élveztem, pedig utálok utazni. Két hét volt, nagyon élveztük mindketten, pedig nem luxus szállodába laktunk. Sajnos azóta elváltunk, de jó emlék maradt.

43 f

2022. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Japán
2022. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 hét Kínában, hat évvel ezelőtt volt.
2022. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Balaton, 2 hét befizetett üdülés.

Hülyeségnek tartom a külföldi nászutat - a nászút nem arról (kellene) szól(jon)... Persze, ha már együtt élnek évek óta (ahogyan manapság szokás), akkor meg nem klasszikus nászút, akkor csak házasságkötés utáni "kirándulás", az meg akkor mindegy hova lesz.

2022. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi nem voltunk nászúton. Szombaton volt az esküvő, előtte pénteken is dolgoztunk, meg utáni hétfőn is. Két éve együtt éltünk, nem akkor tudtunk először kettesben maradni és megismerni egymást. Mert ugye eredetileg ez a nászút funkciója. Utána hamarosan utazgattunk, ahogy szoktunk. Rendszeresen teszünk kisebb-nagyobb utazásokat, a soron következőt nem neveztük ki nászútnak, amúgy is mentünk volna. 10 éve vagyunk házasok.
2022. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Á.Zoli ***** válasza:

Balira mentünk.

Szombaton esküvő, vasárnap pihi és pakolás, hétfő hajnal 3-kor indulás. Imádtuk ezt az intenzív élménycsomagot 😊

2022. máj. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!