Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői táncot hol lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői táncot hol lehetne gyakorolni?

Figyelt kérdés

Esküvői táncot hol lehetne gyakorolni?

Vagy van ilyen fajta oktatás kétballábúaknak is?


Hogy miért lenne fontos: Meghívtak egy esküvőre, ahol már nem csak ücsörögnöm kéne, mert a menyasszony 10 legjobb barátnője is ottlesz, meg a vőlegény 2 hajadon lánytestvére én meg 10 éve a szalagavatón táncoltsm csak. Tizenévesen, meg az asztal mellett ügyörögtem a lagzikon.

Khmm. Persze hogy most nem csak ezért hívtak...



Lenne hozzá kedvem is, ha lenne kis gyakotlatom hozzá és nem a lagziba kéne tanulnom. Mert a videó ugye körbejár, elég ciki ott bénáskodni.

Maga a társaság nagyja is évente-kétévente lagziba járos.

28F



2022. máj. 29. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én táncolnék veled sorozat

Tánciskola

Ismerős megkérése

2022. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanciskola. Minden nagyobb varosban van. Egyeni gyorstalpalot is vallalnak 1-2 tancnemre.
2022. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

Kb elég megtanulni a rock and rollt. A sok idióta, a latin zenétől kezdve a mulatósig mindenre azt tolja, hogy szerencsétlen nőt addig prögeti amíg az ki nem dobja a taccsot.


Ha le akarod nyűgözni a csajokat, vmi latin táncot tanulj, és a Despaciton bedobod magad, a többi fosra meg mehet a szokásos lötyögés..

2022. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!