Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz a fehér öltöny vőlegénynek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a fehér öltöny vőlegénynek?

Figyelt kérdés

Pontosabban ekrü. Az én menyasszonyi ruhám ekrü színű lesz, és találtunk egy nagyon szép, elegáns ekrü vőlegény öltönyt. Nem kerestük, csak rábukkantunk.

Elvileg hagyományos, fekete öltönyben lenne a párom, de most elgondolkodtunk a másikon, mivel nagyon jól passzol az én ruhámhoz.

Viszont a hagyományok hívei vagyunk, így mindenek előtt a fekete jönne szóba (igaz az én ruhám sem hófehér...)

Ti melyiket választanátok?


2022. jún. 7. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Ekrü
Fekete
43 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
És a brit hagyomány, a szürke (náluk: frakk, de idehaza simán lehet öltöny belőle) szóba se jöhet?
2022. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Én férfiként biztos nem viselnék fehéret, az nagyon c. kategóriás meg max. az olasz maffiafilmekben mutat "jól".
2022. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Ekrü ruhám volt, vőlegénynek sötétszürke öltöny, fehér ing, sötétkék mellény és nyakkendő.
2022. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
24%

Bakker,képzeld már el magatokat egymás mellett, hogy fogtok kinézni

két ekrü színű ember? Tökmindegy milyen színben lesz,de véletlenül se

hasonlóban mint a tiéd.

2022. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Függ az öltönytől és a vőlegénytől. Lehet, hogy nagyon jól áll neki és elegáns hatást kelt majd, de nagyon könnyen lehet c_gányos is.

Tudsz képet mutatni az öltönyről?

2022. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%
Én is azt mondom, gáz lesz két menyasszonyi ruhás ember az anyakönyvvezető előtt....
2022. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#4


Nem kell elképzelnem, mert láttuk magunkat a tükörben, egyszerre próbáltunk. Semmi baj nem volt az összhatással.

2022. jún. 7. 15:42
 8/29 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

Fekete öltöny???

Csak temetésre!

Fehér kicsit extra, de ha jól néz ki akkor hajrá.

Én világoskékben voltam, természetesen fehér zakóval, mindenki dicsérte

2022. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Színeset nem szeretnénk, szerintem az ekrü szín mellé nem passzol pl egy kék vagy szürke öltöny.
2022. jún. 7. 15:45
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Én csupa fehérben voltam, fehér öltöny, fehér ing, fehér nyakkendő, fehér nadrág. Fehér cipő. Rajtam jól állt, a feleségem szereti, ha néha étterembe is abban megyek vele.
2022. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!