Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózáson viselnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózáson viselnétek mindkét gyűrűt?

Figyelt kérdés

Esküvői fotózásra a jegygyűrűt le szokás venni?

Vagy együtt viselnétek/viseltétek a karikagyűrűvel? Ha igen, mindkettőt ugyanazon az ujjon, vagy máshogy?



2022. júl. 8. 01:24
A kérdező szavazást indított:
Mindkét gyűrű
Csak a karikagyűrű
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Mi a kettő között a különbség? Egy karikagyűrű az, amivel eljegyzem, s az esküvőn is azt húzzuk egymás ujjára.
2022. júl. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van eljegyzési gyűrűm, amivel megkérte a kezem és van a karikagyűrű, amit az esküvőn húz fel az ujjamra.

Tudtommal általában így szokott lenni.

2022. júl. 8. 06:13
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem a meleg pár vagytok , nem is érdekes a kérdés.


Ám a fotós , aki millió ilyeneket csinál biztos nem tudja.


Üdv

A gyűrűk ura

2022. júl. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Köszönöm, értem. Sosem hallottam ilyenről. Amerikaiknál van a kísérő gyűrű, ami gyémántos.

Mivel az eljegyzés az esküvőre készület, ezért csak annyi a változás, higy bal kézről jobb kézre kerül a karikagyűrű.


De valljuk meg, ez jó lehetőség kétszer lehúzni a férfit. ;)

2022. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol voltam esküvő, ott az eljegyzési gyuru
2022. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*gyűrű végig a menyasszonyon volt, a fotózás is mindkettővel zajlott.
2022. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

7000 Ft-os titánium gyűrű a karikánk...de mindegy.

Köszi az érdemleges, kérdésre adott válaszokat..

2022. júl. 8. 07:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szertartás előtt volt a kreatív fotózás, ott még nem volt rajtunk a karikagyuru
2022. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő rajtam volt, de mondjuk én azóta is hordom mindkettőt. Eleinte külön kézen hordtam de utána rájöttem, hogy kényelmesebb egy ujjon - viszont amúgy hosszútávon ezt ékszerészek ellenzik, én is csak azért merem, mert egyforma a két gyűrű anyaga.

(Ne hallgass a beszólogatásra, Magyarországon is már nagyon régóta elterjedt a kísérőgyűrű szokása.)

2022. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre szabály és vidékenként változó, de ott sem mindenkinél így van. Úgy cselekedj, ahogyan a szíved diktálja, esetleg beszéld meg a vőlegénnyel.
2022. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!