Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen eskuvot kepzelsz el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eskuvot kepzelsz el? Tengerpart, naplemente, ti ketten es a pap, vagy,150 vendeg,5 fogas, moka, kacagas?

Figyelt kérdés
A 2 vegletet irtam, persze lehetnek koztesek, de melyik all kozelebb hozzad? Nemet es kort is ird le, kerlek.
2010. szept. 21. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
12 fő, polgári, ebéd, kisestélyi
2010. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
bocs, 33L
2010. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk egy étteremben, szűk családi körben (max.5-6 fő) egy vacsora. Gyűlölöm a nagy felhajtást, a puccos magamutogatós, "kicsinálnagyobbfesztivált" dolgokat, ahogy öregszem, egyre jobban :-)

35F

2010. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk csak polgárink volt, kb.30 fővel (csak a férjem legszűkebb rokonsága :=), nekem, sajnos senkim nem élt már), utána pedig 12 fős gyertyafényes, meghitt vacsora egy nagyon elegáns, patinás budapesti étterem különtermében. A mai eszemmel is ugyanígy szeretném.
2010. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Én hagyományos vidéki lagzit szeretnék, a szokásokkal együtt, menyasszonytánc, tányértörés... stb.

Helyszín: családi ház hatalmas udvara, sátorral.

létszám: max 100 fő

fogások: húsleves, és vegyes tál: sültek, rántott húsok, zöldségek, saláták...sajtok. torták, házi aprósütik.

2010. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Ja 24/L :D
2010. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Az enyém szolid, 30 fős, csak polgári, étteremben vacsorázós volt. Mi ilyet szerettünk volna, és hiába akart a rokonság hét országra szóló dáridót, tőlünk idegen ez a rongyrázás.

24/N

2010. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

hagyomanyos, polgari+templomi volt, lagzi 60 fo

34/F

2010. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
A leendő férjem és én, anyakönyvvezető + a két tanú. Nekem ez a legmeghittebb. Semmi szükségem habosruhára, tortára, egyéb külsőségre.
2010. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

A ruhámat magam szeretném elkészíteni (minta már van). Én szeretnék egyházi szertartást is, mert nekem fontos (kár, hogy nem egyenrangú az egyházi és a polgári, akkor elég lenne 1 helyre menni).

Vendégek között kevesebb rokont szeretnék, mint a barátot, mert nem fogom etetni azokat, akik felém se néznek, de az esküvőre meghívást elvárnák a színjáték kedvéért.

A meghívókat házi készítésűnek képzelem el.


Most hirtelen ennyi, a többi ráér akkor, ha aktuális lesz és már gyűrű lesz az ujjamon. :-)


Pár hónapon belül 26 éves nő.

2010. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!