Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis létszámú esküvőre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis létszámú esküvőre miért ilyen nehéz éttermet találni?

Figyelt kérdés

25 lennénk és egyszerűen sorra utasítanak vissza az éttermek még csak megse indokolják, h miért.


Teljesen letörtem, mert az utolsó étteremben annyira aranyosak voltak meg helyileg is tök jó helyen lett volna majd másnap közölték, h a tulaj nem egyezett bele szóval mégse.


2022. júl. 12. 10:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem is maradtunk volna sokáig ilyen, kis családi-baráti vacsora lett volna semmi tánc. Csak jókat ettünk ittunk volna, ez a terv.
2022. júl. 12. 11:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg pont ezért. Gyakorlatilag 25 főre lenne asztal foglalás, de más vendégeket nem fogadhatnak. Tehát nem éri meg.

Keressél kisebb éttermet

2022. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan éttermet keress, ahol van kis terem. Vagy pl. Bugyin a Forster Vadászkastélyban is vannak kis fős ajánlatok. Keress kifejezetten miniesküvőre.
2022. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h direkt ilyen éttermeket kerestünk.
2022. júl. 12. 11:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul hétköznap lenne… ezért sem értem. Ez az utolsó éttermen lepődtem meg a legjobban mert úgy tudom nem nagyon megy neki a szekér mostanában és ezért is voltam biztos benne h kapni fog az alkalmon, de nem így lett.
2022. júl. 12. 11:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondani, hogy esküvői ebéd/vacsora lesz. Elmész, foglalsz 25 főre asztalt külön teremben, ha indokot akarnak, akkor közlöd, hogy családi ebéd/vacsora.
2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondani hogy esküvő miatt akarsz foglalni.Csak annyit hogy 25 főre szeretnél foglalni asztalt csaladi vacsi miatt.
2022. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Személyesen kéne foglalni! Nem messengeren... és akkor meg tudnátok állapodni!
2022. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de te hol olvasod, h messengeren foglalunk? Személyesen megyünk be, majd leszerelnek… ennél az utolsónál meg nem volt bent a főnök, így a helyettessel beszéltünk, de a nagyfőnök végül lefújta indoklás nélkül.
2022. júl. 12. 12:19
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként nekem is leszakad a pofám, hogy mekkora igény lenne a kis eküvőre és mennyire nincs kínálat rá.
2022. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!