Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek 20 fő vagy annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 20 fő vagy annál kevesebb létszámú esküvője volt. Fehér ruhában voltatok vagy csak sima alkalmiban? Hol volt az esküvő? Zenész volt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek volt ilyen esküvője, a lányon fehér menyasszonyi ruha volt, a férjen öltöny. Polgári, aztán az örömszülőknél kerti sütögetés, összejövetel. Nem volt zenész.
2021. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Én kosztümben, a férjem zakóban, csak polgári volt.

Utána a szűk család beült egy étterembe.

Zenész volt, de nem mi rendeltük, pont akkor - ott játszott.

2021. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi is csak polgárit akarunk, kb ennyi fővel és azért kérdezem mert nekem olyan fura lenne, hogy ezert felvenni egy rendes menyasszonyi ruhát. Voltam ilyen esküvőn és ott is a nőn rendes ruha volt, egy másik esküvőn meg csak egy elegánsabb egyberuha volt a menyasszonyon.
2021. ápr. 22. 08:40
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Olyan ruhát vegyél fel, amiben jól érzed magad!

Voltam olyan 20 fő alatti esküvőn is ahol a menyasszony abroncsos ruhát viselt, a vőlegény meg katonai díszegyenruhát, de olyanom is, ahol a menyasszonyon egy sima nyári ruha volt a vőlegény meg farmer+ing kombót viselt. Egyik verzión se akadt fel senki.

2021. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én láttam erre megoldást. A nőn fehér, gyönyörű csipkével borított, térdig érő ruha volt.

Egyértelmű volt, hogy ő a menyasszony (és a ruha tuti nem egy 5ezres darab volt a kínaiból) de nem volt túl sok.

2021. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmit tervezünk. Egy hosszú, fehér vagy ekrü ruhában gondolkodom, de ez független attól, hogy hány fő lesz. Ha 100 fős lagzink lenne, akkor is ilyesmit választanék, mert ezek tetszenek.

A városunkban levő kis kápolnában lesz, utána étterem valahol, szintén helyben. fontosnak tartom, hogy ne utaztassuk fölöslegesen a násznépet, kényelmesebb, ha ők is helyiek és nem kell vezetni senkinek, aki meg nem, az is könnyen elérje a helyszínt akár kocsival akár tömegközlekedéssel.

Zenészt nem szeretnénk, egyrészt drága, másrészt inkább összeállítjuk a zenéket, változatosabb így.

2021. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tudsz dönteni, gondolj bele abba, szeretnél-e hagyományos menyasszonyi ruhát vagy el tudod engedni a gondolatot,hogy rajtad olyan legyen. Ez sztem nem függ létszámtól. pl. Ha fotózás is lesz,akkor szebben mutatna a közös kepeteken a menyasszonyi ruha. Főleg ha nem terveztek nagyobb lagzit vagy még egy alkalmat,akkor nem lesz újabb lehetőség,hogy felvegyél egy ilyen ruhát. Ha sose szerettél volna vagy számodra nem fontos,akkor legyél amiben szeretnél. Legyen az egy egyszerűbb fehér alkalmi ruha vagy más színű.
2021. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk csak tanús esküvőnk volt, polgári.

Apukám szabó, ő varrt nekem egy ekrü színű ruhát. Nem kifejezetten menyasszonyi, de én pont olyat akartam, amit máskor is fel tudok venni. Csónaknyakú, térd alá érő körszoknyás, rövid ujjú. (Olyan Audrey Hepburn stílusú) a cipőm nude színű volt hozzá.

Csokrot ajándékba kaptam a tanúmtól.

Zenét pendriveon vittünk a szertartásra, hogy mégse legyen végig síri csend, azt odaadtuk a rendezvényszervezőknek, szépen hangosítottak mindent időben.

Az esküvő után a tanúkkal meg a párjaikkal hatosban elmentünk a kedvenc éttermünkbe, ahol foglaltunk egy félreeső asztalt előzőleg, aztán zárásig maradtunk. (Jó kis este volt, két napig másnapos voltam 😅)

Majd ha lemegy ez a covid téma, akkor szeretnénk egy egyházit a szűkebb családdal, (ott kb 20-30 ember lesz majd) de lagzit egyáltalán nem szeretnénk akkor sem, nem vagyunk azok a lagzizós típusok, max elmegyünk étterembe utána. Zenészek se lesznek, hacsak a rokonok meg nem lepnek meg vele (kinézem belőlük, mert nagypapám dobos volt, sok zenész ismerőse van és az én családom elég mulatós fajta egyébként) A ruhám szerintem ugyanaz lesz.

De hogy ez mikor fog megvalósulni az nagy kérdés, mert a nővéreim Angliában laknak, családosak és nem tudnák vállani annak a rengeteg covid tesztnek a költségét, amit egy ide-vissza utazás jelentene. (Angliában sokkal drágább, mint itt) így meg tervezni se nagyon lehet, hogy két ország eltérő szabályozásaihoz kell alkalmazkodni. Úgy meg nem akarnék családi esküvőt, hogy a nővéreim és a családjuk nincsenek itt. Közben viszont babásodtam is, szóval a helyzet bonyolódik, mert nekünk fontos, hogy legyen egyházi is. Lehet, hogy a végén azt is megoldjuk majd tanúsan, a családot meg majd csak a keresztelőre hozzuk össze a tervezett egyházi mintájára.

2021. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt meg, de ha meglesz, nem leszünk többen 15-nél. Ha igen, akkor sajnos nem az fog megvalósulni amit én szeretnék :)

Polgárira piros ruhát szeretnék, egyházira menyasszonyit.

Régen mindig úgy gondoltam, hogy nem vennék fel menyasszonyi ruhát, mert csak leégetném magam benne. Most meg úgy gondolom, hogy ha sokaknak "van pofája" felvenni terhesen, gyerek/gyerekek után meg úgy, hogy ki tudja hány szexpartnere volt, akkor engem se merészeljen megszólni érte senki. Ha nekik "jár", akkor nekem is.

Csak egy étterembe tervezünk beülni a vendégekkel, semmi különös.

Amire nem sajnálnánk a pénzt: a gyűrűk, a ruha, egy normális fotós és a nászút.

2021. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi tizennyolcan voltunk (velünk együtt). Hosszú fehér menyasszonyi ruhám volt fátyollal, férjemen öltöny, fehér ing, nyakkendő.

Délben esketés a polgiban, utána egy ünnepi ebéd (étterem különtermében). Zenész nem volt, CD-ről volt halk zene, ami mellett lehetett beszélgetni. 16:00-kor jöttünk el.

2021. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!