Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül ma egy esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül ma egy esküvő per fő?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata azzal, hogy a hajdúsámsoni park hill-ben kb mennyibe kerül idén egy esküvő szezonban /fő? 130 fő körüli lagzi lesz, szállásolnak is minket.

Nem szeretnénk alul lőni az összeggel. Örülnék ha legalább a költségeinket fedezni tudnánk (nyilván inkább többet adnánk), de fogalmam sincs mik a mai árak.


2022. júl. 24. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét helyről fogalmam sincs, de nemrég voltam ballagási ebéden, ami a levest+másodikat+desszertet foglalta magában, 11e Ft-ot fizettek a szülők fejenként. És ez csak egy ebéd. Szerintem nyugodtan duplázd vagy triplázd meg ezt (sőt).
2022. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ennyi vendéggel 500E Ft biztosan lesz, remélhetőleg ebbe már minden belefér.
2022. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

80 fős esküvőn voltam két éve hsonló helyen, ott 3 millió volt

mostanában 20 ezret szokás adni/vinni, de valszeg a költség kicsit több

2022. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérj tőlük árajánlatot

Nekünk étel plusz italfogyasztas 17k volt fejenként de ez helyfuggo is

2022. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk múlt hónapban Nyíregyházán volt az esküvőnk, a hely nevét nem szeretném leírni.

100 fős lagzi volt + 10 fő szolgáltatónk volt. Minden költségünk egyben 5,2 millió volt. Közepes menüsor és korlátlan italcsomag közel 25.000 Ft / fő volt. A szállás 6.000 Ft / fő volt.

2022. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindennel együtt 18947Ft/fő volt + aki akart az szállást is igénybe vehet 5400/fő.
2022. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!