Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az idős rokonokat ti elszállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idős rokonokat ti elszállásoltátok az esküvőn?

Figyelt kérdés

50-69 közötti a vendégek száma, a legtöbb budapesti vagy Pest megyei lakos, az esküvő Pest megyében lesz, de senki nem lakik abban a városban, de a legtöbben 20-30 percre laknak kocsival. Aki vidékről jön, mind meg tudja oldani, hogy aludjon valahol, ezért nem is gondolkodtam egy ideig szállásban.


Azonban lesznek idős vendégek is, akik biztos nem maradnának hajnal 3-ig (egyik nagymamám pl már 8-kor aludni szokott). Arra gondoltam, hogy az idősek részére fizetnénk szállást, de akkor meg jön az, hogy akkor már mindenkinek fizessünk, mert végül is senki nem odavalósi és akkor legalább ihatnának a sofőrök. De azért nem vagyunk milliomosok, hogy 30 szobát kifizessünk...


Ti hogy oldanátok meg?


2022. júl. 27. 10:29
 1/6 A kérdező kommentje:
50-60 at akartam írni
2022. júl. 27. 10:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném az idősket, hogy szeretnék-e, s ha valaki igen annak foglalnék.
2022. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nehéz helyzet:

-aki megy haza, nem iszik alkoholt...

-aki inna,nem tud hazamenni, vagy csak sofőrszolgálattal

-nem korfüggő, ki aludna ott

-aki aludni (is) akar, oldja meg


Hm?...

2022. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én korra való tekintet nélkül foglaltam azt hiszem kb 15 főre szobákat egy apartmanban azoknak, akik nem helyben laknak. Egyrészt hogy aki 1 órányira lakik, az is tudjon inni, másrészt aki 250 km-ről jött, nekik meg evidens. Sőt, béreltem kisbuszt is sofőrrel, hogy a panzióból hozza el a vendégeket az étterembe, aztán este amikor a gyerekek, idősek elfáradtak, vigye őket vissza a szobájukhoz.

Sok vendég esetén én csak az időseknek bérelnék. 50 főre biztos nem fizetnék szállást.

2022. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ELső körben érdeklődj körbe, hogy ki az, akinek valóban kéne. AZért nem minden idős megy aludni este 8-kor :D
2022. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 fős volt pesten, 5 volt pesti 11 vidèki (magunkat nem számolva) èn intèztem a szállásukat, illetve a taxit, de ők fizettèk. Persze előre megbeszèltünk mindent
2022. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!