Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Virágcsokor dobás! Kik kaphatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágcsokor dobás! Kik kaphatják el?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy olyan nők nem, akik már házasok. Na és az alábbiak?


- gyerekek

- elvált nők

- olyanok, akik ezer éve együtt vannak, akár gyerek is van, de nem akarnak összeházasodni (vagy valamiért még nem tették meg)

- akik el vannak jegyezve, de az esküvő napján még nem házasok


2022. júl. 29. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik nincsenek férjnél. Pont.
2022. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Rossz kapcsolatban levok akik szakitani fognak

Szinglik

2022. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem, akkor csak annyi a lényeg, hogy nem házasok, köszi :)


Csak mert a nővéremnek volt nemrég az esküvője, csak a szűk család volt ott. A férjének elhunyt az anyukája, az apukájának van egy élettársa, együtt vannak kb 20 éve, de nem házasok. Nővérem azt mondta, hogyha lett volna csokra, csak én kaphattam volna el, mert nem vagyok elkelve, a többiek meg igen. De ez a hölgy sincs, tehát ezek szerint ő is elkaphatta volna.

2022. júl. 29. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Felénk be se áll olyan, aki úgy érzi, hogy nem szeretne férjhez menni. Sokszor úgy kell noszogatni a lányokat, hogy legalább a poén kedvéért. Aki úgy érzi, hogy elkelt, az be se áll küzdeni a csokorért.

Érdekes, hogy a fiúk viszont nagyon akarják a harisnyakötőt. 😂 És tényleg az nősült, aki elkapta.

2022. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
A papon kívül nagyjából mindenki!
2022. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

2.vagyok a nem ferjes nőkről történt felsorolas amiket kiegeszitettem


Szinglik nem kaphatják el vagy rossz kapcsolatosak csak a felsoroltak? Vagy mi ez a lepont?

2022. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Transzik is elkaphatják szerintem.
2022. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elváltakat nem láttam még beállni, szerintem azért gondolta nővéred, hogy ez a hölgy sem.
2022. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én már láttam olyat, elvált alkesz nő szinte kitépte a 20on éves lány kezéből aki eredetileg elkaphatta volna.

2022. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Jézus de beteg
2022. júl. 29. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!