Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a csokros dolog mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csokros dolog mennyire szokott bejönni?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi, hogy volt-e olyan, hogy valaki elkapta a csokrot, és utána valóban az ő esküvője következett, vagy épp ellenkezőleg valaki másé hamarabb volt, van erről valamilyen statisztika?

2019. nov. 1. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Babona kategoria
2019. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Hulyesegrol nincs statisztika .
2019. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Babona, semmi alapja nincs. Mi van, ha egy gyerek kapja el, akkor a nála jóval idősebbek addig nem mennek férjhez? :-)
2019. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalataim szerint semennyire se jön be.
2019. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Erről egy évekkel ezelőtti kérdés jut eszembe, ami nagyjából arról szólt, hogy a kérdező már többször is elkapta a csokrot, de még mindig nem jött a várva várt lánykérés. Ahogy kérdezgettük a hátterét, kiderült, hogy még pasija sem volt és emiatt is csalódott volt, mert - idézem - "azt hittem, a csokor ereje ehhez is hozzásegít". *facepalm*

Logikusan szemlélve meg valószínűleg a legközelebbi esküvő pár hónapon belül esedékes, már eljegyzett lányok pedig gyakran már be sem állnak csokordobáshoz.

2019. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értem hogy merül fel valakiben ez a kérdés... Persze, ha Katikának még értelmes kapcsolata sincsen de elkapja a csokrot akkor 1 hónapon belül már meg is találja a szőke herceget és össze is házasodnak. :D Marika meg aki 5 éve van a párjával vár még a lagzival néhány évet amíg elkap ő is egy csokrot... Hogyne. Viszont láttam már fiatal nőket egymást taposni és verekedni a csokorért szóval akár még jól is elsülhet.
2019. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmi alapja nincs szerintem. Viszont tudok egy ilyen esetet, baráti pár esküvőjén egy másik lány barátjuk elkapta a csokrot (pedig nem tolakodott érte, kb.úgy esett a kezébe). A lány párja pedig "elkapta" a harisnyakötőt, amit a nőtlen férfiak közé dobtak. Konkrétan ráesett, szegény nem is értette, mi történt, mert külföldi, nem ismerte ezt a szokást. (Igaz én sem hallottam róla és máshol sem láttam, hogy van a csokordobásnak férfiaknak szánt verziója is harisnyakötővel.) Szóval a pár mindkét tagja így járt, és nem sokkal később mesélték a közös barátaink, akiknek az esküvője volt, hogy ők is összeházasodnak. Természetesen semmi köze a csokorhoz/harisnyakötőhöz, évek óta együtt voltak és tervezték a házasságot, de szerintem ez akkor is aranyos történet.
2019. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Én pont így voltam: elkaptam, a társaságunkban én voltam a következő menyasszony. De nem a csokor miatt, csak így jött ki. Aki az enyémet kapta el, ő azóta sem ment férjhez (12 éve).
2019. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Aki az én csojeom elkapta, az volt tényleg a következő menyasszony. Igaz, 8 évvel később.
2019. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Semmi alapja nincs, babona.

Igaz, az én csokromat a legjobb barátnőm kapta el, aki a tanúm is volt, és következő évben tényleg az ő esküvője következett.

2019. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!