Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most mit csináljak? Körömpróbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Körömpróbléma!

Figyelt kérdés

Szombaton esküvöre megyünk, és katasztrófálisak a körmeim,rágom öket!

A mükörömös 3 hónapja ígérgeti, hogy megcsinálja, abba maradtunk, hogy a lagzira mindenképpen, munkába egyáltalán nem kell kapa.

Ma lett volna aktuális , megvettem mindent ÉN egy vagyont otthagytam a boltam, most hívtam azt mondta ma nem jó mert dolgozik.

Tegnap kérdeztem töle mi legyen azt mondta ma!Erre tessék!

Mindegy!

szerintetek hagyjam a francba, vagy megcsináltassam vele holnap mert akkor ráér!

esteleg szóljak másnak?

ennyi pénzböl profi körmöm lehetne , de igy semmim nincs!

Jelige:Fogy a türelmem!


2010. szept. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress mást! Milliom egy körmös van, ügyesebbnél ügyesebbek... :) Nehogy már mi legyünk a szolgáltatóért! Elnézést, de 2 hét múlva esküszünk, és nálunk a varrónő játszotta ezt!!
2010. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy plázapi-c-s-a , hogy most mindeáron zselés, meg tippes köröm, meg nekem legyen a legjobb.

Söt soha nem volt körömöm,az idegesítö az, hogy akkor mondaná meg kerek-perec nem csinálom meg, ne igérgessen itt 3 hónapja nekem!

Tudom, hogy nem 5 perc mig megcsinálja de lett volna rá böven alkalom!

Persze megértem kell a pénz, dolgozik,és nemis követelözök, de ha vmit megbeszélünk akkor legyen szives és tartsa magát hozzá.De tegnap is tudta , hogy ma dolgozik nem?

2010. szept. 22. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

keress másikat

Ha ennyire nem akar foglalkozni veled akkor megérdemli, hogy nem oda mész

Amúgy nem ez a dolga egy műkörmösnek??

2010. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj még mielött teljesen öt hibáztatnátok azt kihagytam, hogy természetesen ingyen csinálná meg
2010. szept. 22. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ingyen, ha nem akkor is ha valamit megbeszéltetek az úgy van. Nekem a fodrászommal van így. Páromnak a rokona és van hogy egy hónappal hamarabb felhívom hogy egyeztessünk. És ha már időre pontosan le van beszélve meg minden, meg vettem mindent, rááldozom a napom akkor mindig lemondja. ( egy alkalommal 3x-4x is eljátssza ) tudom bunkóság ilyeneket írni amikor ingyen csinálja, de én mindig felajánlom a pénzt, sosem fogadja el, de mindig veszek neki bonbont vagy valami mást és azért 1 festék felkenése nem olyan nagy ügy. Ha meg más csinálná megsértődne.
2010. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, igen pontosan!

Már nem is idegesitem magam , én mindig töröm magam a barátaimért, de hát ezek szerint én igy vagyok fontos másoknak

2010. szept. 22. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!