Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn menyasszonyi tánc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn menyasszonyi tánc kötelező?

Figyelt kérdés
Meghívtak egy esküvőre, egy barát, de még sose voltam esküvőn, így nem tudom hogy szoktak ezek menni, de úgy tudom kell menyasszonyi táncot is csinálni miután a boríték pénzt bedobtam, de ez kötelező? mármint nem a pénz része, hanem hogy a menyasszonnyal táncoljak

2022. aug. 1. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kötelező, simán oda adhatod neki úgy is.

Szerintem táncolj vele, sokáig úgy sem fogsz mert fel fogja más kérni, kb 20 másodperc talán, ne hagyd ki,ha már adakozol akkor kicsit táncolj is 😁

2022. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
24%
Jézus úristen ez a lronyóság még mindig megy vidéken? 🙀
2022. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező. Kérdezd meg, hogy lesz-e menyasszonyi tánc. Ettől függően adjál ajándékot. Ha lesz tánc, adhatsz ajándékot kevesebbet, a többit kipótolod a menyasszonyi táncban.

Nem kötelező táncolnod a menyasszonnyal, de illik.

2022. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem kötelező. Ha a tánc része zavar akkor nyugi nem tart sokáig, kb 30 mp után (szó szerint) valaki más fog táncolni a menyasszonyal.

Ha a pénz része aggaszt akkor viszont megértem, sokan úgy vannak vele hogy a boríték pénzen túl már nem akarnak adakozni. Merthogy a menyasszonytánc előtt be kell dobni egy összeget egy kalapba. Nem kell lobogtatni a pénzt csak van hogy le van takarva a kalap/edény (vagy mittudom én mi) vagy nem. Ha nincs akkor látni fogják mennyit dobsz be.

Vagy úgy is csinálhatod hogy egy kicsit lecsípsz a boritekpenzből és a maradékot a kalapba dobod... Szóval az egész menyasszonytáncnak semmi értelme szerintem. Csak valakik azt hiszik hogy így több lesz a "bevétel".

Lényeg az hogy sokan kihagyják. Nem ciki.

2022. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
csapassad neki!
2022. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát nem a pénz része zavar, hanem maga a tánc, szociális képességeim a béka segge alatt van, sose táncoltam, nem is voltam még táncos helyen, azt se tudom hogy kell, és fosok hogy leégetném magam, ezért kérdeztem, de akkor valahogy kibújok alóla, köszi
2022. aug. 1. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:
bréktáncolsz majd.
2022. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem táncolsz, csak átkarolod és körbe-körbe jársz vele. Vagy egyet jobbra egyet balra lépsz. Hidd el, mire kettőt lépsz, már le is kérik a menyasszonyt.
2022. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam túl sok esküvőn. Még egyetemista koromban meghívott az akkori barátom bátyja az esküvőjére. Amikor jött a menyasszony tánc, akkor így néztem, hogy ez mi a f... :D Mármint nem a tánc részére gondolok, hanem, hogy fizetni kell, nálam meg összesen 0 Ft kp volt. Exem még csodálkozott is, hogy "te nem tudtad, hogy ez a szokás?". Kölcsön kért nekem az anyjától 2000 Ft-ot (nem elírás, kétezret), annyit tudtam neki adni :D Nem tudom, kötelező-e, gondolom nem, max nem nézik jó szemmel. De én pl leszarnám, ha valaki nem szeret táncolni, nem kell erőltetnie :D
2022. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De nem kell úgy táncolni mint ahigy gondolod. Csak lötyögni kell pár másodpercet. Ha akarsz csak forogtok körbe párat és kész. Senkit nem érdekel. A l~nyeg az hogy a hagyomány szerint fizetsz hogy tancolhass a menyasszonynal. Piros ruhában szokták, a linkelt videóban pont nem abban van a menyasszony de amire gondolok az kb 5 percnél van az idősebb ember és pl a gyerek meg a rózsaszín ruhás lány akivel csak egymás kezét fogva lötyögnek.

[link]

2022. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!