Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férj rokon lakodalmán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj rokon lakodalmán a feleség nélkül? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

Férjem unokatestvérének lesz az esküvője. Én a templomi szertartásra elmegyek, de a lakodalomba nem, mert egyrészt nem vagyok egészséges (szédülés, fájdalmak, hetek óta tartó hasmenés - nem, nem vírusfertőzés az oka, tehát mást nem veszélyeztetek) és ráadásul három hete halt meg egy számomra fontos személy, tehát még gyászolok is. Nem érezném jól magam a lagziban, enni nem nagyon tudnék/mernék, és lehet, hogy rosszul is lennék, ha pl. fülledtebb a hely.

Nincs semmi bajom az unokatesóékkal, rendben vannak, bár igazán közeli kapcsolat sincs velük, férjem úgy pár havonta beszél a sráccal, többnyire akkor keresik egymást, ha akarnak valamit a másiktól kérni vagy kérdezni, tehát nem csak úgy "szia, hogy vagy" alapon.


Ilyen körülmények között szerintetek a férjemnek el kellene mennie nélkülem a lakodalomba, vagy nem? Eredetileg azt mondta, nem akar nélkülem menni, de tegnap beszélt pár rokonnal, akik eléggé befolyásolták, és most már azt mondja, el kellene mennünk (annak ellenére, hogy nem vagyok jól). És mielőtt valaki írná, nem fogok rendbejönni addig, mert nem egy rövidtávú probléma és itt van az esküvő a nyakunkon.


Szóval szerintetek illene elmennie nélkülem, ilyen körülmények között? Hasonló helyzetben ti hogy gondolnátok?


2022. aug. 12. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem illene elmennie nélküled is.
2022. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez több mindentől függ. Szükség van arra, hogy "felügyeljen" a betegség miatt? Ha igen, nyilván akkor az az első, hogy melletted van. Ha nem, akkor leadták már a kajára a létszámot? Mert ha igen, akkor szerintem illene elmennie legalább a vacsorára, odaadni a nászajándékot, ilyesmi, esetleg kicsit bulizni. Maximum eljön hamarabb. Ha nem, vagy lehet módosítani még rajta, akkor szerintem nyugodtan offolható ilyen "szoros" viszonynál.
2022. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2# Nem szükséges, hogy felügyeljen, és elvileg már korábban is jelezte, vagy legalábbis próbálta, hogy a vacsorára nem valószínű, hogy el tudnánk menni, azt nem tudom, mennyire vették komolyan, vagy hogy meddig volt módosítható.
2022. aug. 12. 19:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a 2.hozzászólóval
2022. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menjen el a férjed egyedül, azzal képvisel téged is. Aki normális, ezen nem kiakad, hanem jobbulást kíván. A többi meg ne érdekeljen.
2022. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bíztatnám a férjem, hogy menjen csak el nyugodtan, főleg ha nincs messze lagzi és haza tud jönni, ha úgy van. A betegség rossz, de ha nem igényel felügyeletet, akkor hadd örüljön, ünnepeljen együtt a családjával.
2022. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Apai nagymamám nem igazán van jóban anyummal és a testvéremmel, kb 10 évig nem is beszéltek. Apum húgának az esküvőjére sem jöttek el (nem is voltak meghívva), apumnal mi elmentünk ketten, semmi furcsa nem volt benne számunkra.
2022. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a hozzászólókkal, a férjed nyugodtan menjen el ha el akar. Nem értem, téged miért zavar, hogy el akar menni.
2022. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el. Neked nem kell pesztra, szerencsére nem vagy olyan beteg. Ő pedig egy külön lény, nem vagytok szimbiózisban.
2022. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
A szertartásra elmentek együtt, aztán te hazamész, ő meg ottmarad, ennyi. Nekem inkább az jön le a kérdésből, hogy neked az a bajod, hogy ő ott szeretne maradni (ezt a "rokonok befolyásolják" dumát hagyjuk, ha nem akarna, senki sem tudná rávenni), és nem megy veled haza unatkozni.
2022. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!