Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Történt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan, hogy valaki/valakik jelenetet műveltek illetőleg akartak művelni esküvőn?

Figyelt kérdés
Teszem azt egykori barátnő/pasi, vagy vmi őrült, akit mániákus vágy hajtott a jegyespár vmelyik tagja iránt és ezért eltökélte, hogy azon a napon az ő esküvője lesz.

2020. jan. 29. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

En csak olyanrol tudok hogy a menyasszonyt leszamitva mindenki tudta hogy korabban azzal a jegyzö növel kavart a völegeny aki öket összeadta, akkor agyaltam azon hogy nem kicseszès ez a menyasszonnyal ezt nem elmondani?


De aztan vki azt mondta van az a resz mikor azt mondjak ha vki fel akar szolalni ami akadalyozhatnà az esküvöt most tegye vagy hallgasson örökre igy kb kimondatlan egyöntetü döntes született hogy senki nem mondja el neki.

De szoval kicsit röhejes volt igy az egesz ceremonia. De mindegy

2020. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%

Az első válaszolonak reagálva: nem a jegyző ad össze párokat,hanem anyakönyvvezető, kivéve ha a jegyzőnek van anyakönyvi szakvizsgaja.

Polgári szertartáson nincs ilyen rész,hogy ha valaki bármi kifogást tud a házasság ellen szólaljon fel,de sztem még a templomin sincs. Max amerikai filmekben.. szóval eléggé sántít a sztori..


De hogy a kérdésre is válaszoljak,nem hallottam ilyenről,max hogy balhés rokon fenyegetőzött azzal,hogy balhét csinál,de abból nem lett semmi.

2020. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Gondoltam igy is èrthetö ha nem epo hivatalosan anyakönyvvezetönek hivtam

Ha nincs is ilyen resz nekem erre hivatkoztak hogy Ilyen alapon nem kell kavarni semmit nem kell ezt elmondani

2020. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A templomin amugy van ilyen rèsz benne
2020. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Én csak olyanról olvastam, hogy az ifjú pár jelenetet művelt a szállodába nászutjukon, mert nem voltak megelégedve a kiszolgalassal, és törtek zúztak.


Az ilyen jelenteknek csak akkor van értelme, ha az egyik félnek már van házastársa bigámia, de ott valószínűleg a rendőrség rendezne jelenetet, vagy akkor, ha a násznép közül valaki tudja, hogy az egyik ártani akar a házastársának, de ha nem szeretik egymást az előbb utóbb ugyis váláshoz vezet.

2020. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

5-ös vagyok bár azt írtam, hogyha két ember nem szereti egymást minek jelenetet rendezni, mert azt neki kéne tudniuk, de azért linkelek ide egy példát, hogy mi lesz abból, ha két ember nem szereti egymást, és az a szomorú, hogy a lelkileg bántáson kívül a gyerek is tönkre megy ilyen kapcsolatnál.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Jelenetet rendezni fer, ha valakinek tudomása és bizonyítéka van arról hogy az egyik fél kényszerítette a masikat az esküvőre, illetve akkor ha tudja biztosan, hogy azért csinálja az egyik hogy tönkre tegye a masikat,vagy elszakítsa attol akit igazan szeret, ilyenkor azt a gondolat papírkát ki kell dobni, hogy csöndbe van az esküvőn, mert van mikor jelenettel életet is menthet.

2020. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem esküvőjén két részeg rokon osszeverekedett már amennyire azt a tántorgást verekedésnek lehet venni
2020. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát 2 esküvőn ott voltam az elmúlt 10-12 évben. Az egyiken kb. annyi volt, ami ilyen közönséges volt, hogy pár csaj felöntött a garatra és felálltak az asztalra táncolni, elég szánalmasak voltak, mivel a többség kulturáltan viselkedett az esküvőn.


A másikon az egyik rokonomat bedrogozták és kb. öntudatlanul tört-zúzott, verekedett, ki is kellett hívni a rendőrséget.

2020. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Exem testvérének az esküvőjén az egyik vendég pár berúgva összeveszett és össze is verekedett, kárt okoztak a szállodai szobában (lámpa, tükör tört), aztán hazahajtottak részegen. Feljelentés is lett belőle.
2020. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szappanoperás botrányt még nem láttam közelről, csak részegen vállalhatatlanul viselkedő vendégeket (pl. a menyasszony apja, aki amúgy lelkész, taperolt részegen minden nőt, akit felkért táncolni, meg artikulálatlanul, ordenáré módon üvöltöző embereket).
2020. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!