Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kreatív fotózás az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív fotózás az esküvő napján, mikor?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron lesz az esküvőnk és most foglalkozom a szervezéssel, foglalásokkal. Egy valamit nem tudok eldönteni, mégpedig hogy a nap folyamán mikor a legideálisabb megejteni a kreatív fotózást?


A polgári esküvőt megtartjuk előtte való héten, szóval a buli napján már csak az egyházi lesz és a vendéglőbe a buli, kb délután 2-3 ora között fog kezdődni.


Egyik opció, hogy a fotós/videós hamarabb érkezik és mèg a vendegek illetve a ceremónia előtt elmegyünk és fotózkodunk.

Ez csak annyiban lenne’ fura’ hogy utána a vőlegény haza megy, majd a megbeszélt időpontra érkezik újra hozzám a szüleivel, násznagyokkal(a lány kikérés) Ilyenkor van az a rész, hogy köszöntőt mond illetve először látja meg a menyasszonyàt készen, de ez nálunk már nem lenne az igazi ha mi reggel elmegyünk fotózkodni.


A második opció, hogy templom után elmegyünk a vendéglőbe , megnyitjuk a táncot és lelépünk 1-2 órát . Ez jó lenne mert délután sokkal szebbek a fények, a naplemente és ha megnyitottuk a táncot addig a vendegek bulizhatnak.


Egyik barátnőmnek úgy volt hogy a templomi szertartás és a vendéglő között hagytak 3-4 órát amiközben fotózkodtak, ez viszont a többségnek nem tetszett. Mivel a templom helyszínétől mèg haza kellett menjenek(már akinek volt hova ) amíg a vendéglőbe kellett menni, illetve ott is vártak amíg a menyasszonyék megérkeznek, addig nem ettek, nem táncoltak. Szóval ezt a fajta időhúzást elszeretném kerülni, de nem tudom eldonteni hogy lenne jobb, tapasztalat nélkül.


Tudnátok adni pár tanácsot ?

Egy másik nap nem tudunk elmenni külön erre a fotózásra mert külföldön dolgozunk.

Köszönöm ha irtok!

25 n


2022. szept. 3. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg nem opció az előtte nap megtartott fotózás?

Az első körülményes az utazgatás miatt, de még mindig jobb, mint a második, mert ennyi idő alatthamar elülhet a buli az ünnepeltek nélkül, legalábbis volt már ilyenben részem. Inkább nektek okozzon kisebb kényelmetlenséget, mint a vendégeknek. És esetleg egy fél órás fotózás beleférhet a lagzi előtt is pluszban.

2022. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem ajánlom, hogy akkor menjetek, amikor már ott vannak a vendégek. Az esküvő lényege, hogy velük együtt ünnepeltek, és sem nekik, sem nektek nem jó, ha órákra eltűntök közben. Így a fotózással is sietni kell, és a buliról is lemaradnátok.


Ha aznap szeretnétek, akkor még a vendégek érkezése előtt fotózkodjatok, hiszen így annyi időt szántok rá, amennyit szeretnétek és akár más helyszínt is választhattok.

2022. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyénfüggő. Én fotók miatt biztosan nem rontanám a lánykikérés pillanatát. Lásson tényleg akkor először. Ha nem lesznek vendégek rajta, csak szűk család, akkor úgy csinálnám, hogy kikérés szűk családi körben, majd elmentek ketten fotózkodni.

Vagy lehet szertartás után is és vacsora előtt, de akkor ne variáljátok nagyon a helyszínt és ne lépjetek le jó messzire több órára, mert az tényleg sok.

2022. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akartam a vendégeket orakig varatni

Szertartás előtt fotozkodtunk igaz nem volt lanykikeres

2022. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ne mikor ott vannak a vendégek. Én voltam olyan esküvőn ahol a templomi után volt a fotózás, 3 órán keresztül egymást nézte a násznép.
2022. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

5

Én is voltam ilyenen, borzalmas volt:(

2022. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk külön nap lesz a kreatív. Az esküvőnk napján a buli helyszínén lesz a ceremónia, majd ott lesz idő gratulációkra csoportképekre, illetve lesz kb 30 perc míg a fotóssal elvonulunk pár képre a vacsoráig, de a fő kreatív fotózást máskor fogjuk megtartani, nem akarjuk ezzel húzni az időt.
2022. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is bajban vagyok ezzel. Mert a násznépet nem akarom otthagyni egy óránál tovább. A szertartás előtti fotózás azért nem jó, mert nem jók a fények fotózás szempontjából. Előtte lévő napon meg lehetetlen, ha bérlem a ruhát és nem kapom meg előtte, vagy ha mégis, akkor se lesz ugyanolyan a hajam és a sminkem, emiatt kétszer nem csináltatom meg.


Tehát egyik sem jó...

2022. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

kb 500 esküvő után ezt mondta nekünk múltkor egy helyszíntulaj:

-délre kész a menyasszony haja/sminkje, aztán kötelezően bele kell erőszakolni egy ebédet a menyasszonyba a legjobb barátnőkkel, mert a gyomorgörcs miatt valszeg nem reggelizett és uzsonnázni sem fog, meg talán vacsorázni sem, és egyébként is már szédeleg a pezsgőtől amit a fodrász közben elkortyolgatott.

-ebéd után át lehet öltözni.

-ezután, a videós felveszi, ahogy a vőlegény és menyasszony egy meghitt pillanatban meglátja egymást. utána magára hagyja őket 10 percre, ahol "sirdogálnak" egymás vállán a meghatottságtól.

-ha ez megvan, elmennek egy maximum 1 órás kreatív fotózásra a közelben/a helyszínen.

-visszamennek, és lehet várni a vendégeket. a vendégeket NEM hagyjuk magára, mert teljesen esetlen lesz az egész! a menyasszonyt a vőlegény ne a templomban/a szertartáson lássa meg először, mert az ijedtségtől nem lesz ideje meghatódni!

2022. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én vagy előtte csinálnám meg (ha nem vagytok babonásak, hogy jaj, meglátja a vőlegény a menyasszonyt), vagy a lagzi alatt mennék ki 1-2 órára olyankor, amikor nem annyira feltűnő / nem "kelletek" annyira (tehát lehetőleg ne az ebéd alatt; mindenképpen azután, hogy mindenki odaadta az ajándékát - nem akkor kezd el Gizi néni pörögni, hogy mikor tudja odaadni a borítékot; ne akkorra legyenek olyan játékok / programok időzítve, amihez ti is kelletek) és legyen ott egy ceremóniamester feladatokat ellátó emberke, aki, ha valaki megkérdezi, hogy hol vagytok, elmondja, hogy fotózkodtok, addig irány a tánctér vagy csevegni a rokonokkal.
2022. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!