Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csinált már valaki nászúton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinált már valaki nászúton esküvői fotókat?

Figyelt kérdés

Minden álmom egy tengerparti esküvő lett volna, de a rokonok miatt nem lehetett. Nászút viszont tengerparton lesz és nagyon szeretnék olyan fotózást hogy valami nagyon kis laza hosszú fehér ruhában lefotóznak minket a parton mintha az lenne a kreatív fotózás.

Ti csináltatok már ilyet? Hogyan szerveztétek meg, esetleg időzítettétek a kamerát, vagy kerestetek helyi fotóst?



2015. jan. 15. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem minden országban lehet magyaroknak hivatalosan esküdniük. Ilyen pl a maldív sziegetek. Ott nem tartanak hivatalos esküvöket, aki ott házaosdik nekik már volt a hazájukban egy esküvö. A szigeteken már csak egy ál esküvöt csinálnak a képek kedvéért.

Legtöbb hotel ajánl ilyet, söt sok helyen az árban is benne van, de sok helyen lehet fotost bérelni plusszban.


Kérdezzétek meg a hotelt ahova menni akartok, hogy mit ajánl. Vagy ha még nincsen hotel, akkor az utazási irodát.

2015. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az esküvő itthon meg lesz tartva, csak fotóztatni szeretnénk pár képet. Tehát az esküvő részét itthon megtartjuk, csak a kreatív fotózást tartanánk meg külföldön.
2015. jan. 15. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly az egyik párral akinek az esküvőjén fotóztam elutaztam néhány napra Horvátországba és ott készítettünk egy kreatív sorozatot, bár nekik az nem a nászútjuk volt. A külföldi kollégák árait tekintve szerintem jobban jársz ha innen viszel fotóst - ha csak nem olyan helyre mentek ahova kiugróan drága az utazás de még talán akkor is. Ha érdekel szívesen elküldöm a képeket tartalmazó blogbejegyzés linkjét (akit érdekel írjon privátot mert reklámozni nem szeretnék). A szervezés pedig annyi volt, hogy foglaltam szállást négyünknek két éjszakára a tengerparttól viszonylag távol (autóval mentünk így a távolság nem volt akadály), illetve leszerveztünk egy fotózást egy elég nagy volumenű helyi nevezetesség belsejében, megterveztük, hogy mikor és hol fogunk fotózni (ebből mondjuk nem sok minden alakult úgy, ahogy akartuk), váltottunk pénzt és elindultunk. Amit mindenképpen javaslok, hogy vásároljatok helyi pre-paid SIM-et valamilyen internetcsomaggal, mert sokkal olcsóbb azzal netezni és ha valamire rá kell keresni (egy esetleges fotózási helyszín vagy szabályok vagy bármi) nagyon nagy szolgálatot tehet.
2015. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jópofa lenne, és jó dolog.

Végülis ez a nyaralás a pihenésről, kettőtökről és az esküvő utáni örömről szól.

Itt is meg lehet örökíteni az esküvőt mókásan és szépen, hiszen ennek a nászútnak köze van az esküvőhöz :)

2015. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hova mentek naszutra?

Mar az egész világban vannak magyarok, keress ra facebook on csoportra, ahova mentek. Pl angliai magyar, Spanyolországi magyarok stb es ott keress fotóst :)

2015. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki magyarként megél kint az van annyira jó, hogy nem olcsóbb a többieknél, aki meg nincs, attól inkább óvakodj.
2015. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció szempontjából lehet jelentősége, hogy magyar a fotós, vagy sem, de egyébként egyetértek, hogy nem biztos, hogy pont ez alapján érdemes keresni.

Mindenképpen az döntsön, hogy milyenek a képei az adott fotósnak és csak aztán legyen az a szempont, hogy kinti fotóst olcsóbb felkérni, vagy magyart vinni magatokkal.

2015. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen én is úgy értettem, hogy ha innen viszel az is olyan legyen akinek szerelmes tudsz lenni a képeibe. A hazai jó és a külföldön dolgozó jó közötti árkülönbözetre utaltam. :)
2015. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!