Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jól kezdődik, mondhatom... Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól kezdődik, mondhatom... Én télen akarok házasodni, egész pontosan januárban, a jegyesem viszont nyáron akar házasodni, júniusban vagy júliusban. Mindkettőnknek erős érvei vannak a saját hónapja mellett. Mi legyen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 00:58
A kérdező szavazást indított:
Nekem van igazam, legyen januárban.
A jegyesemnek van igaza, legyen júniusban vagy júliusban.
Ha ebben nem tudunk ketten dűlőre jutni, inkább meg se házasodjunk. Megértem, ha erre szavaztok, de ettől eltekintve nagyon harmonikus a kapcsolatunk.
55 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
(Én vagyok a nő.)
2022. szept. 4. 00:58
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Köztes állapot, legyen tavasz.

Ha igazán szeretitek egymást akkor tudtok kompromisszumot kötni. Én elhiszem hogy minden hiper szuper tökéletes csap pont ez az icipici apróság a probléma most, azonban ha ezt nem tudjátok megoldani akkor egyre több ilyen kis semmiség fog felgyűlni

2022. szept. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Legyél logikus. Nincs az az érv, ami miatt januárban kellene házasodni, hacsak nem 2 tanus esküvő lesz, és/vagy jön a gyerek.
2022. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Márciusban lesz és pont!

😅

2022. szept. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Karácsony utan mikor mindenki kiköltekezett és elege vam az ünnepekbol is?
2022. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Igen, januárban. Ez nem olyan ünnep, mint a karácsony, meg a szilveszter, és amúgy is hó vége felé lenne, éppen ezen ok miatt, hogy heteik legyenek a vendégeknek kiheverni. Különlegességre vágyom, ami télen adott, mert mindenki nyáron esküszik. Nem akarok szétizzadni nyáron, rosszul vagyok a nyári izzadós esküvőktől. És beltéri esküvőt szeretnék, nem akarok "rossz idő alternatívát", hogy azon aggódjak, vajon szétizzadni fogok aznap, vagy béna helyen esküdni, mert elmossa az eső az eredeti tervet. Azt akarom, hogy elve rossz időre számítsunk, és ezért idilli beltérben gondolkodjunk, amire nincs hatással a kiszámíthatatlan időjárás. Téli menüt akarok, és azt, hogy korán sötétedjen, ezáltal a hangulatvilágítás érvényesüljön már délutántól kezdve. Azt akarom, emlékezzenek erre a napra, ne a 20-adik ugyanolyan esküvő legyen a vendégek életében, és ez télen adott. A nászútra hamar akarok menni, nem hónapok múlva, márpedig a célpontunkat január-márciusban érdemes látogatni.

Amúgy kis létszámú kastélyesküvőnk lesz. Nem falusi lagzink.

2022. szept. 4. 02:17
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Hát én totál egyetértek veled, én is hasonló okok miatt szeretnék téli, és nem szeretnék nyári esküvőt.
2022. szept. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
26%
Nem állok senki pártjára, de a téli kosztümök, dress-ek és nagyestélyik valahogy aaannyira előkelőek!!!
2022. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Nyáron sem muszáj kültéri esküvőt szervezni. Ugyanúgy lehet beltéri egy légkondis helyen, és az időjárás problémát máris kipipálhatod.


Logikus érvek szintjén mindkettőtöknek igaza van. De itt nemcsak erről van szó, hanem az egyéni ízlésről is, amiről nem lehet érvekkel vitatkozni. Annak kell engedni, aki kevésbé ragaszkodik a saját elképzeléseihez. Ha neked minden vágyad a téli esküvő, ő pedig csak egy kicsit logikusabbnak tartja nyáron, akkor rád kellene hagynia, de ez fordítva is igaz.


Semmiképp ne hagyjátok, hogy ebből vérre menő konfliktus legyen, mert majd meglátjátok, hogy nem ér annyit. Bármelyik évszakban lehet csodálatos esküvőt szervezni, de ezen hamar túl lesztek. Az, hogy mennyire tudtok kompromisszumot kötni, viszont évekig veletek marad.

2022. szept. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ő csak halasztaná, mert a nyár messzebb van.
2022. szept. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!