Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » (YouTube link) Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(YouTube link) Szerintetek ez megfelelő esküvőre egy bécsi keringőhöz?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 14. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
A szövege miatt választottam: "Ki mondhatja meg, úgy nő-e szerelmesek, ahogy a szívetek választottak? Csak az idő." Számomra ez arra utal, hogy amikor összejöttünk, az volt a bizonytalan eleje (nem mintha bizonytalanul indult volna a kapcsolatunk, de kevés megismerkedésből lesz tartós kapcsolat), most még van az idő igazolása, hogy egybekelünk.
2022. szept. 14. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, megvan a ritmusa hozzá.
2022. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

*szerelmesek (a szerelmesek helyett)

*választott (választottak helyett)

*most meg van

Miért lett benne ennyi hiba??

2022. szept. 14. 22:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Basszus, a javitásba is szerelvényeket írtam. SZERELMETEK!

"Ki mondhatja meg, úgy nő-e szerelmetek, ahogy a szívetek választott? Csak az idő."

2022. szept. 14. 22:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerelvények... Ahelyett meg szerelmeseket akartam írni... Ilyen egyszerűen nincs...
2022. szept. 14. 22:39
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy a is kimaradt:

"Ki mondhatja meg, úgy nő-e a szerelmetek, ahogy a szívetek választott? Csak az idő."

2022. szept. 14. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megfelelő, szép lesz.
2022. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bécsi keringő háromnegyedes ütemével ez a szám köszönő viszonyban sincs.De ha keringő alatt azt érted, hogy összekapaszkodva lötyögni, arra jó.
2022. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!