Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rám mosolygott egy lány/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mosolygott egy lány/nő farmerdzsekiben az 1-es villamoson a Bécsi út és a Rendelőintézet között. Esetleg felismer magára? Ma délután történt. Idejét nem tudom mikor mosolygott rám valaki. Persze nem tudhatom, hogy tetszettem e neki.

Figyelt kérdés

Iszonyat zavarba hozott, nem szoktam ismerkedni, nem szoktak rám mosolyogni....


35F Óbuda



2021. okt. 4. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
És? Rá kellett volna menni!
2021. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ha valakire sose szoktak rámosolyogni nem tudja mit csináljon. Égessem be magam vagy rizikózzak?
2021. okt. 4. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

2.-ra.


Jó, hogy nem léptél, majd más megdugja.

2021. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy ennyire rögtön bizalmatlan az ember annyira ritka hogy a városban villamoson rámosolyog valakire egy csinos nő.


Aztán láttam, hogy óvodába ment be vagy valami ilyen intézménybe, lehet kisgyereke van franc tudja....


Lehet megpróbálom elcsípni megjegyeztem hánykor ment :D.

2021. okt. 4. 18:04
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem ràd mosolygott.
2021. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak jo napja volt, vagy reakciod miatt mosolygott
2021. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia cicus. en voltam
2021. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os szerintem is de nagyon sokszor nézett és mindig mosolygott. Ennyire jó napja lett volna? A reakcióm az szar volt azon nem mosolygott volna.
2021. okt. 4. 18:43
 9/13 anonim ***** válasza:
En voltam 2005-ben. De most sajnos passz.
2021. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer egy szinte üres buszon mellèm ült egy lány, nem szólítottam le pedig tuti akarta volna de nem voltam csajozós kedvemben. Na a lényeg: ha tetszik valaki szólítsd le, max elutasít de nem lesz a világ vége.
2021. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!