Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok, polgári esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, polgári esküvő után 2 évvel a lagzi nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Megtartottuk a polgári esküvőnket, egyszerűbb hitelintézés miatt. Épp építkezünk, emiatt nincs pénzünk arra, hogy 1 éven belül megszervezzük a lagzit, és nekem nagyon hiányzik, hogy nem tudtuk rendesen megünnepelni mindenkivel, nem volt közös nagy kajálás, közös buli. Kíváncsi vagyok a véleményekre mennyire lehet létjogosultsága ennyi idő elteltével a lagzinak, úgyhogy addigra már 2 éve házasok vagyunk.
2022. szept. 15. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Még a Kiss Virágék is így csinálták:D
2022. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Addigra már téged sem fog érdekelni, hogy legyen lagzitok.
2022. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz amit te annak gondolsz, csináljátok úgy ah szeretnétek.
2022. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Ha engem hívnának ilyen esküvőre biztos húznám a szemöldököm, hogy ezt most minek kell...
2022. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Közös kajálást, ünneplést bármelyik évfordulóra csinálhattok. Konkrét esküvőnek viszont szerintem akkor van értelme, ha valami pluszt is tesztek hozzá. Pl templomi szertartás, fogadalom megújítás (bár ezt kerek évfordulóra jobb lenne), ...
2022. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Én pénzkidobásnak gondolok egy esküvői felhajtást.De persze mindenki más.

Csak aztán nehogy 1 évvel később meg válás legyen a vége.Mert manapság ez a divat :)

2022. szept. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat te szeretnel egy lagzit, szeretned atelni az eleterzest, akkor nyugodtan. De tenyleg lehetne templomi szertartas is, hogy meglegyen az erzese. Az olyanokkal meg ne foglalkozz, hogy valaki szerint ugyis elvaltok, mert az a divat. Mindig lesznek emberek, akik megprobalnak lehuzni. Es ne felejtsd el, ez a ti napotok lenne. Nem masnak csinalod az egeszet, hanem magatoknak. Ugyis ti fogtok ra emlekezni, nem a vendegek.
2022. szept. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem akkor már kényszeredett, és szánalmas... A lagzi az esküvőhöz kötődik, ha fontos lett volna, akkor megtaláltátok volna a módját akkor, amikor a hitelügyintézés miatt megejtettétek az esküvőt. Utólag már minek? Mindig lesz fontosabb, ami viszi a pénzt, időt. Parádézni fehér ruhában és majd kurjongatják nektek, többéves házasoknak, hogy éljen az ifjú pár, és közben röhögnek, vagy mi?

Akkor már kössétek össze inkább valami kerek évfordulóval, vagy házavatóval, és legyen annak az ünneplése. Pl. megismerkedésetek 10 éves, vagy házasságkötésetek 5. évfordulója. Bár, nyilván azt csináltok, amit akartok, ahogy nektek jó, csak nem biztos, hogy a rokonság ezt nem fogja olyan felesleges, bepótolt pénztarháló körnek tekinteni, ami alól kihúzza magát.

2022. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Hugomek is pont így csinálták. Nalam a kerteshazban csinaltunk egy nagy házibulit csak a nagyon közeli baratok és rokonoknak. Hugi felvette a menyasszonyi ruhat,hogy azért tudjuk hol vagyunk. Táncoltunk egy jót és közben bográcsoztunk egyet. Szerintem ennel szuperebb esküvő nincs is. Noncsen kenyszermosoly,nincsen hülye esküvői szokás, egyszerüen csak laza baráti tarsaság,hülyülés egy jó kaja és 10kor mindenki ment haza.

Hitel miatt esküvő,utána nyilván a lakásra költöttek mindent majd a 2.évfordulójukon volt a lakodalom nevü házibuli.

Ne keseregj,csak élvezzétek. Ne költsetek fölöslegesen.

A nagy lakodalmat tartó párok nagyobb valószinüséggel válnak el a tanulmányok szerint.

Úgyhogy ásó kapa nagyharang🙂

2022. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Én tartanék egy templomi esküvőt és utána lagzit. Ezt csak abban az esetben, ha ez valóban fontos nektek, nem mennék templomba csak azért, hogy legyen valami ceremónia.


Ha ez nem opció, akkor évfordulóra meghívnám vacsorázni a családot és megmondanám nekik, hogy az elmaradt ünneplés miatt szervezem a vacsit. Menyasszonyi ruhát én már nem vennék fel, bár én elég visszafogott típus vagyok, nem szeretem magam mutogatni.

2022. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!