Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő kettesben tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő kettesben tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnék egy meghitt esküvőt, ahol csak mi, mint férj és feleség vagyunk jelen vendégek nélkül. Aki esetleg így esküdött, az leírná a tapasztalatait, élményeit? Helyszín, szertartásvezető, tippek, tanácsok érdekelnének. Köszönöm!

2022. szept. 12. 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha olyan csorok vagytok hogy csak ket fore futja, akkor ne eskudjetek.
2022. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben nem lesztek, mert tanúk is kellenek.
2022. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Minimum tanuk kelleni fognak
2022. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván tanuk is lesznek, itt a hangsúly a vendégek nélkülön van. Nem "csórók" vagyunk, ahogy az első hozzászóló érzelmi intelligenciája is mutatja, csupán szeretnénk kettesben és meghitten esküdni, ahol csak egymásra figyelünk és csak a miénk a pillanat.
2022. szept. 12. 09:48
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Nagy általánosságban ha valaki nem akar egy vendéget sem hívni, az pont azért csinálja ezt, mert nem látja értelmét sem a túlzott "meghittségnek" sem a parádézásnak.

Munkaidőben két tanú jelenlétében bemennek (előre egyeztetett időpontban) az anyakönyvvezető irodájába és aláírják az anyakönyvet. Az esetek többségében mindenki ezt csinálja. Ha már kell egy külön helyszín, meg meghittség stb. azt nem szokták ketten (tanúkkal) csinálni hanem már szülőket vagy legjobb barátokat is hívnak.

Két ember + anyakönyvvezető + két tanú annyira lesz meghitt amennyit ti beleképzeltek. Max még azt tudom elképzelni ha ezt valamilyen fehér homokos tengerparton rendezik (ez esetleg ad egy pluszt az egészhez).

Amúgy egyetértek veled, én is így csinálnám, de én bemennék a hivatalba, aláírnám és ennyi. Nem ez a lényeg, hanem az ami ezután következik az adott két ember közös életében.

2022. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát az egy igazi intró esküvő :)
2022. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Az nagyon meghitt 😂😂😂

Család mindenki nélkül. Miért nem azt írod hogy nincsenek igazi barátaitok, vagy szererő családotok.

Ez egy anonim oldal, nem nézünk le.

2022. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Laci?
2022. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát szertartásvezető nem volt, csak anyakönyvvezető. Egyébként maga a szertartás nem meghitt, vagy romantikus, inkább olyan volt, mint egy iskolai ünnepség nekem.

Nem tudom miért gúnyolódik itt több válaszadó, sok élethelyzet van amikor ez a megfelelő, nem pedig az erőszakos lagzizás mindenáron egy olyan családdal aki fintorog és azt lesni hogy mennyi pénzt adnak azért...

2022. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Mi a hetedik kerületben esküdtünk a férjemmel.( két tanuval). Az anyakönyvvezető hölgy tündéri. Megható, szép stílusu szöveget mondott, nem azt a szokásos sablont. Sírtunk és röhögtünk is. Nagyon jó élmény volt így ez az egész és csak a miénk.
2022. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!