Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy taplóság ha azt kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy taplóság ha azt kérem a rokonaimtól hogy ne hozzák a gyerekeket az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy 30 főt hívhatok meg az esküvőmre. Ebben egyeztünk meg vőlegénymel ő is csak 30-at hív. Neki kicsi a családja nekem viszont jóval nagyobb. Van 12 unokatestvérem mind kicsik és ha őket nem hozzák akkor 27 főt tudok hívni. Ez a 27 fő anyukám a testvérei apukám és testvérei nagyszüleim testvéreim nevelő szüleim. Nem tudok mit tenni és attól félek így nem jön el a családom. Meg hogy írod ezt fel a meghívókra hogy ne hangozzon rosszul?

#esküvő #gyerekek #Létszám probléma
2022. szept. 18. 12:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%

Én tökéletesen megértelek. A gyerekek idegesítőek, ráadásul az esetek túlnyomó többségében vagy randalíroznak, vagy halálra unják magukat.

Ettől függetlenül ezt nehéz lesz tálalni.

2022. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem csak arról szól, ki fog megsértődni, de lehet olyan, akkor nem is tudnak eljönni?
2022. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
64%
Hívjatok mindketten csak 10-et és nincs probléma.
2022. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem taplóság, csak te se sértődj meg, ha lesz olyan, aki így nem megy el.
2022. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
33%

Általában akkor nem hívnak gyereket, ha csak egy-kettő lenne. Ha 12 van, én biztos hívnám őket, feldobnák a bulit. Egyébként meg számíthatsz arra, hogy a szüleik lelépnek este 8kor, és nem lesz rendes lagzitok.. Ráadásul párosan, mert hogy néz az ki, hogy egyik hazamegy a gyerekekhez a bébiszitter miatt, másik meg nem. Sőt, lehet, hogy csak a fele fog elmenni, mert a másik inkább otthon marad, mintsem kifizesse a 20ezret bébiszitterre.


Szóval inkább rakj ki pár rokont, vagy hagyd ki a lagzit, ha nem férnek bele a gyerekek. Esetleg ha neked sok rokonod van, a párod kevesebb havert hívjon. Írtad, hogy neki kicsi a családja, gondolom 10-15 rokon és 15-20 haver lenne. Én innen csökkenteném..

2022. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet kibővíteni a keretet? Hiába van neked nagyobb családod, a végén ott fogsz állni egyedül a saját esküvődön. Gondolom a vőlegényednek nem újdonság, hogy nagy családod van.
2022. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
85%
Miert 30-30ban allapodtatok meg? Nem férnek el az emberek kulonben? Probald meg megbeszelni a volegenyeddel, hogy gyerekek miatt ennyivel többen lesznek, nem gond e. Ha a plusz koltseg miatt, a gyerekek fogyasztasa kisebb, az etterem is ugy szamol, hogy nem felnőtt adag.
2022. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is beszéljétek ezt át újra, mert nem reális elképzelés, hogy mindketten ugyanannyi főt hívhattok meg, ha egyikőtöknek jóval nagyobb a családja. Ha ő hívna meg gyereket is, mert neki belefér a 30 főbe, akkor meg jogosan lenne sértődés belőle. Amúgy mennyi idősek? Csak mert ahol mi voltunk, ott 4 éves kor alatt a gyerekek után nem kellett fizetni és 12 éves kor alatt csak fele annyit. Szóval a költséget nem dobják meg annyival, ha ez a baj.
2022. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

Hát meg az is mennyire nem igazságos, hogy te nemhogy az egész családot, de még barátokat se hívhatsz meg így, ő meg a kisebb család miatt mindenkit, akit akar... Én is átbeszélném ezt a létszám dolgot vele.


Amúgy kifejezetten nem "taplóság" gyerekmentes esküvőt tartani, csak így tényleg lehet, hogy többen nem mennek el, nem is sértődésből, hanem simán mert nem tudja megoldani a gyerekfelügyeletet.

2022. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%

Nekünk 70 fős volt az esküvőnk és voltak gyerekek is. A gyerekekkel nem volt baj táncoltak rohangáltak. De gondolom nem az a terv h k . ssban ültök 6 órán keresztül :D Akinek egy lagzin baja van a gyerekekkel azt már helyből meg se hívnám. Mert egy wellness hotelben ahova pihenni meg mondjuk masszázsra meg ilyenekre megy az ember, még megértem h zavar a gyerekzsivaly, sírás. De egy lagzin ahol a részeg rokonok üvöltenek mint a hülye, meg ostoba mulatós zene bömböl... ott kit zavar egy-két gyerek?


Egyébként hány évesek? Normálisabb vendéglátóhelyen 6 év alatti gyereket bele se számolják. Mivel kb 2 falatot esznek, és nem isznak alkoholt.


Sztem a pároddal megbeszélhetitek, h nem főben hanem családban gondolkoztok. Azaz mindenki hívhat mondjuk 10 családot. Ez ha átlagosan 1 gyerekkel számolunk 30 fő. De ugye a nyugdíjasok meg a fiatalok miatt ez lényegesen kevesebb lesz.


Sztem ha nem hívtok gyerekeket az lesz amit fentebb írnak, h

1) mindenki lelép 8kor akinek gyereke van

2) minden szülő fakkolni fog és eleve rossz szájízzel érkezik - ez nálam kb azt jelenti h csak minimális pénzt viszek ajándékba cserébe megpróbálom kienni és kiinni őket a pénzükből

3) eleve el se jönnek a gyerekesek

2022. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!