Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt idén az esküvője?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt idén az esküvője? Hogy sikerült? Elégedettek voltatok? Nagy lagzi volt vagy csak kicsi?

Figyelt kérdés
Igazából csak kíváncsi vagyok az élményeitekre. :) Nekünk június 25-én volt.

2022. szept. 28. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nemrég volt,bekarmolt mindeki mint sün a papírdobozban.
2022. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk idén lesz ha ez ér és tele vagyok kérdésekkel, kételyekkel, hogy milyen lesz... úgyhogy később tudok érdemben is válaszolni a kérdéseidre mert még minden képlékeny.😅
2022. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
De vissza is kérdezek. Nektek milyen volt? Mit csinálnál másképp, mi az amit tanácsolsz, hogy ne hagyjunk ki,vagy figyeljünk oda rá...stb.?
2022. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk májusban volt, 50 fős és szuper jól sikerült, minden úgy, ahogy elterveztük. Nagyon jó emlék.
2022. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Júniusban tartottuk a miénket. Nem voltunk sokan kb. 40 fős "buli". Nálunk is volt, aki durván felöntött a garatra, de nem volt probléma vele.

Egy kis házat béreltünk ki, a templomi szertartás után oda mentünk...

Mondjuk volt kolléganőm majdnem beleszédült a medencébe. 😂😂

2022. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1.!

Te állatkert!

Szétröhögtem magam,amit írtál.

2022. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1

Remélem, jó buli kerekedett ki belőle. 😂

2022. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk júliusban volt. Nem voltunk sokan kb.50 fő,a rokonokkal együtt.

Egy kis tó mellett tartottuk, mert alapból is szeretjük a természetet. Annyi baki történt, hogy a gyerkőcök úgy döntöttek,milyen buli lenne bemenni a tóba fürdeni egyet. 😂😂😂

Természetesen a szülők nagy "örömére"...

2022. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
2-3 vagyok. Szuper volt, életre szóló pozitív emlék a lánybúcsúval legénybúcsúval mindennel együtt.:) 63 fő volt. Én nem is gondoltam volna, hogy ekkora élmény lesz.:)
2022. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!