Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt kedves kolleganőm barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kedves kolleganőm barátnőjét szeretném fotósnak felkérni. Szerintetek jó ötlet mondani a volt kolleganőnek, ha van kedve kísérje el?

Figyelt kérdés

Ehhez a kérdéshez pofátlankodtam oda az imént, itt kifejtettem (utolsó 2hsz):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..

De aztán úgy voltam vele megér ez inkább egy külön kérdést, mert ma már fel szeretném hívni a fotós lányt és azt sem tudom kinek mondjam előbb... egyáltalán mondjam-e? Szerintetek?


2022. szept. 29. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kvázi meghívod a kolléganőt az esküvődre, ha jól értem. Nem tilos. Ha csak fotózni hívod el a barátnőjét és a kolléganődnek nem szólsz, akkor sincs semmi.
2022. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, ha nem akarod meghívni akkor ne hívd meg
2022. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es nem, mert akkor rendesen meghívóval férjestül babástól hívnám meg. Ez szerintem inkább egy szerencsés lehetőség, hogy Ő is ott legyen az esküvőmön, ha kíváncsi rá és ezzel szerintem a 2-esre is reagáltam... tehát fel sem merült volna, hogy szólok, hogy ha nem örülnék ha eljönne.

Amikor az Ő esküvője volt, akkor még együtt dolgoztunk és az egész testület meg volt hívva csak a szertartásra. Engem emlékszem külön is meg szeretett volna hívni, csak ott az Anyukájáék beleszóltak. Szóval szerintem ez így most pont jól jönne ki ilyen formán...

2022. szept. 29. 10:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez olyasmi, hogy pl.távolabbról jóban vagyunk a lefoglalt étterem főpincérével aki aznap dolgozik elvileg 8-ig, utána mondtuk csatlakozzon. Plusz még hogy szívesen látjuk a barátnőjét is ha van kedve csatlakozni akár 8-kor, akár ha van kedve egyedül is már a ceremóniához ill.vacsorához. Felhívtam a lányt és igenis volt kedve az elejétől részt venni amire számítottam is. Tudom nem ugyanaz a helyzet de érzek némi hasonlóságot. Amolyan szolgáltatóhoz kapcsolódó +1fők akiket szívesen látunk.
2022. szept. 29. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Ne jöjjön
2022. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is a szertartásra voltál hivatalos nála, hívd meg őt csak oda.
2022. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi ilyet nem csinálunk senkivel, hogy csak a szertartásra hívjuk. Ha elhívom így, s lesz kedve eljön, valószínűleg a fotós barátnőjével együtt jönnek-mennek. De ha éppen sietnie kell majd haza mondjuk a babájához, akkor majd jön külön kocsival és az eskü után elmegy, vagy el se jön, ez már egyéni. De szerintem arra a 2 órára amire felkérem majd a barátnőjét csak el tud majd szabadulni, még ha a vacsorán nem is maradnak ott. Nem tudom miért írják többen, hogy ne hívjam!?:)
2022. szept. 29. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" Nem tudom miért írják többen, hogy ne hívjam!?:)"


nem tudom miért tettél fel kérdést hogyha nem érdekelnek a válaszok. Mindenki azt írja ne hívd meg, hát akkor hívd meg és kész.

2022. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, hogy miért írjátok, hogy ne hívjam? Ez hogy jelenti azt, hogy nem érdekelnek a válaszok?:D
2022. szept. 29. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy hívd el családostól , vagy sehogy! Csak arra az időre, míg a fotós is ott van, de a családja nélkül - eléggé fura.
2022. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!