Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Le Til Kúria, mint esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le Til Kúria, mint esküvői helyszín? Mik a tapasztalataitok a hellyel, ottani szolgáltatókkal?

Figyelt kérdés

Jövő júliusban szeretnénk tartani az esküvőnket, engem nagyon elvarázsolt az egész hely így képekről, videókról.


Érdeklődni szeretnék, hogy aki tartott ott esküvőt, esetleg meghívottként látta a helyszínt, mi volt a benyomása róla? Elégedettek voltatok-e mindennel, vagy esetleg voltak olyasmik, amik nem tetszettek? Ajánlanátok-e összességében a helyet?



2023. jan. 5. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Javaslom, hogy lépj be a menyasszony csevegő csoportba fb-n. Ott biztosan lesz infó.


Nekem amúgy úgy tűnik, hogy népszerű helyszín, de biztos, hogy elég húzós az ára 😏

2023. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el azt a csoportot. Borzasztóan káros ami ott megy. Az említett helyszín egyébként nagyon magas színvonalat képvisel, bár nekem még nem volt szerencsém hozzá, de kollégáktól rengeteget hallottam már róla.
2023. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer olvastam az árat még tavaly nyáron volt 35.000 a kaja /fő, és az egész házat ki kell bérelni ami plusz 2-300.000-s tétel volt.
2023. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Rácz Jenőék is ott tartották az, esküvőt. Elég fancy hely, árban is ott van.
2023. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
meg Dobó Ágiék is
2023. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az említett csoport véleménye alapján válasszatok esküvői helyszínt és talán az említett celebek(azok?!) sem mérvadóak. Ha engem kérdezel (esküvőfotós vagyok) akkor keresel egy olyan szolgáltatót akiben maradéktalanul megbízol és az Ő véleményét, ajánlásait kéred, mert így lehet olyan szolgáltatói csapatod és olyan esküvőd, ami tényleg egyben lesz és működni fog.
2023. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi idén nyáron tartjuk az esküvőt és a lagzit az általad kérdezett helyen.

Ha felveszed velük a kapcsolatot, kapsz árajánlatot, részletesen leírva benne mindent (választható menük, italcsomagok, dekorok stb.).


Viszont ha szombati napon tartanátok, minimum 100 fő szükséges hozzá, ezzel érdemes számolni. Az elszállásolás így problémás, mert a Kúria területén max. kb. 50 ember elszállásolható, szóval érdemes úgy kalkulálni, hogy előre tudjátok, ki tervez ott aludni.

Mi eddig nagyon elégedettek vagyunk az egész hellyel, maximálisan segítőkészek és állnak rendelkezésünkre mindenben. Kétszer voltunk a helyszínen, nekem abszolút egy "mesevilág" érzést ad.

2023. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es ez egy anonim oldal, úgy nagyságrendileg hogy érzitek hol álltok meg árban?
2023. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

A 7-es válaszoló vagyok.


Szokták mondani, hogy egy esküvőnél határ a csillagos ég, én is így érzem.


Szerintem 15 alatt nem fogjuk megúszni, szóval olyan 15-20 millió közé tenném a végösszeget, mindennel együtt. Rengeteg pénz, nyilván egy esküvőt olcsóbban is ki lehet hozni, még a folyamatos áremelkedések mellett is. De pl. nekem a ruhával kapcsolatban volt egy kifejezett elképzelésem a típust és a tervezőt illetően, a helyszínbe is beleszerettünk mind a ketten a vőlegényemmel.

Akkor is a világ legboldogabbja lennék, ha egy hónap múlva, két tanúval házasodnánk össze, de több esküvőt nem tervezek, így mikor elkezdtük szervezni, megbeszéltük, hogy legyen minden pontosan olyan, amilyenre szeretnénk, csak a legvégső esetben kötünk kompromisszumot.

2023. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ez szép, hogy ezt így meg tudtátok beszélni és hogy erre elő is tudtátok teremteni a pénzt. Gratula hozzá! :)
2023. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!