Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szégyellni való ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellni való ha férfiként sírni fogok?

Figyelt kérdés
Nemsokára eljön a nagy nap, és ahogyan ismerem magamat, biztosan sírni fogok amikor meglátom a fehér ruhában ahogyan jön felém.
2023. jan. 28. 20:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem vártam ilyen sok hozzászólást ennyire gyorsan, nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Egy kicsit megnyugodtam, nagyon nem tudtam senkitől se megkérdezni, tőle nem akartam, van még egy volt katona édesapám aki inkább szikla mint ember, meg a testvérem aki minden génjét örökölte. Én meg olyan fekete bárány vagyok aki akkor is elérzékenyült amikor elmentünk először bálozni én meg megláttam mennyire szép és mennyire szerencsés vagyok, hogy ilyen barátnőm van. Most hogy már kivan választva minden, az agyamban elképzeltem a dolgokat ahogyan lefolynak majd és kicsit elkezdtem parázni.

Köszönöm mindenkinek, megpróbálom nem nagyon elrontani a fotókat és videókat :)

2023. jan. 28. 21:11
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy :) szerintem irtò aranyos.
2023. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13%
Én vagyok a fasszfej, aki szerint egyáltalán nem szégyellni viszont őszintén én röhögnék, ha élőben ilyent látnék.
2023. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár esküvői videó van fent a neten, jó pár vőlegény meghatódása van rajtuk. Éld meg nyugodtan az érzéseid, mert fontosak, fontos pillanatban.

Fognak ott még mások is sírni egyébként. :)

2023. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a szégyen, hogy azt hiszed szégyen sirni bármiért is.
2023. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Fognak ott még mások is sírni egyébként. :)"


Így van. Nálunk pl. apukám sírt. Amikor mondta az anyakönyvvezető, hogy "először kérem a feleséget, írja alá az anyakönyvet", akkor láttam, hogy apu elővette a zsebkendőjét, és megtörölte a szemét, olyan aranyos volt.

2023. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

16.


Jajj, ez olyan teátrális amúgy.

2023. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi benne a teátrális? Így volt, ahogy leírtam.

Semmi értelme a hozzászólásodnak.

Igaz, nem 40 évesen mentem férjhez.

2023. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
17, az, hogy a te tapló szüleidnek mindegy, attól még megtörténik, hogy az örömapa elpityergi magát, mint 18-nál, nem mindenkit vademberek neveltek fel:DDDDDDD
2023. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19.


Miért kell bunkónak lenned, ráadásul sértegetni? Ennek mi értelme van?

2023. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!