Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen anyagból készüljön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anyagból készüljön egy jegygyűrű ha nem akarsz magadnál aranyat vagy ezüstöt tartani?

Figyelt kérdés
Rossz környékén lakunk tuti kirabolnának
2023. jan. 29. 02:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve láttam hogy acélból lehet,de van-e olyan hogy nem lehet pld fekete vagy kék?
2023. jan. 29. 02:11
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjuk már a hülye dumát, aki kirabol, nem fogja tudni, hogy milyen anyag, el fogja tőled venni és elhiheted, hogy nem az a 10 g anyag lesz a bajod, hanem az eszmei értéke.


Ne cigánykodj csináltass aranyból. Pont.

2023. jan. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mind a harom válaszadót lepontoztam és jelentettem is! Remelem kitörlik!
2023. jan. 29. 04:11
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted mielőtt kirabolnak, csinálnak egy tesztet, hogy arany, platina, vagy acél? Egyszerűen feltételezni fogja, hogy drága, és elveszi.

A jegygyűrűt egy életen át kéne hordani. Ezért készül nemesfémből. De ha ennyire jó környéken laksz, akkor tetováltasd az ujjadra. Azt elhagyni se tudod.

2023. jan. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Vegyel kinai boltban bizsut. Tok olcso es ordit rola,h olcso es nem fognak kirabolni.


Hol elsz,h ilyen para van ott? Varost es utcakeresztezodest irj.

2023. jan. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
Drogból az a legolcsóbb. Bizsu is jo.
2023. jan. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Tetováltassatok gyűrűt! Menő, olcsó, és ha azt ellopják, oda az ujjad.
2023. jan. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és most jelenthetsz engem is, csak ne felejts el toporzékolni hozzá!
2023. jan. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem igaza van, nem megkérdőjelezni kellene. A tetováltasd magadra jó tipp! Sajnos tartós anyagok nem olcsóak, illetve tényleg nem fogják megvizsgálni, hogy arany-e, ezüst-e, viszik és kész.


Fából csináltathatsz még, az viszonylag időtálló, csak nem szereti a vizet. Lakkozzátok le átlátszó körömlakkal, akkor vízhatlan lesz.


De szerintem annyit fognak látni, hogy karikagyűrű, már beleállnak a kirablásba, aztán észreveszik, hogy fa, olyan dühösek lesznek, hogy meg is vernek. Szóval ezt kockáztatod a fa gyűrűvel. Műanyag is lehetne(átlátszó, hogy fel se merülhessen bennük, hogy az karikagyűrű), az jó sokáig tart, addig biztos, amíg sikerül kiszabadulni a putriból.


Azt hiszem az átlátszó műanyag a legjobb megoldás, legalább nem fáj, mint a tetkó.

2023. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Múltkor láttam egy zacinak a kirakatában egy szép ezüst gyűrűt, kétezerért meg is vettem. Gondolom, ha beadod, akkor maximum a felét kapod.

Nem értem, hogy miért akarna valaki kirabolni egy ezüstgyűrű miatt. A legolcsóbb kínai boltos táskám többet ér, de egy új télikabát is sokszorosa. Ilyen környéken nem kell hozzá ékszer, simán leszedik rólad a ruhát is.

A gagyi műanyag gyűrű meg a kínai bizsu arra utal, hogy nem gondolod komolyan a lánykérést. Egy nagy zsíros elutasítást fogsz kapni.

2023. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!