Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen anyagból készüljön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anyagból készüljön egy jegygyűrű ha nem akarsz magadnál aranyat vagy ezüstöt tartani?

Figyelt kérdés
Rossz környékén lakunk tuti kirabolnának
2023. jan. 29. 02:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha budapestiek vagytok szerintem látogassatok el ide: [link]


Mi is itt vettük a jeggyűrűinket, titánium és carbon ötvözetek.

De rengeteg egyéb ötvözetük van és mindegyikről elmondják, hogy mennyire illik az életviteletekbe.


Pl én az elején faberakásosat szerettem volna, de mivel kisgyermeknevelőként dolgozom vagy nem hordhattam volna egész nap, vagy kb 20 percenként kapkodhattam volna le a folyamatos kézfertőtlenítés, kézmosás miatt, mert a víz nem tett volna jót a faberakásnak.

2023. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
+1 szavazat a marta meiselre. Mi nem tudtunk felutazni Pestre, ezert megrendeltuk, mindketto nagy lett. Egy telefonba kerult, es kicsereltek. Mi nemesacel parost valasztottunk.
2023. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon vicces, hogy törölteted az összes olyan választ, ami szembesít önmagaddal... 😀 Mennyit is töröltettél eddig? Hatot, hetet? Figyelemmel követtem, de már elvesztettem a fonalat.

Bocsánat, hogy ezzel elrontom a törölgetős bulidat, de attól, hogy törölteted, hogy sokak szerint a fogadhoz vered a garast és a saját menyasszonyodra sajnálod a pénzt, attól még tény marad. 🙃

De azért válaszolok is neked:

Egy rabló nem tudja, hogy a gyűrű a barátnőd ujján mennyit ér, ergo mindenképp le fogja róla parancsolni annak reményében, hogy sokat ér. Ennek köszönhetően a szituáció mindenképp kellemetlen és veszélyes is lehet - a gyűrű árától függetlenül - de ez téged nyilván nem zavar, hiszen (ezekszerint) a problémád az, hogy ne bukj sokat, ha leszedik róla. Ha a testi épségét féltenéd, mert tényleg annyira durva a környék, akkor egyáltalán nem hagynád, hogy bármiféle ékszert hordjon.

Csak azért nem írok csúnyát rád, hogy ezt ne tudd töröltetni...

2023. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!