Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most jöttem haza, egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem haza, egy külföldi esküvőn voltam vendég. Olyan szexi volt a menyasszony, és olyan élettelteli, hogy kb. beleszerettem. :D Itthon minden menyasszony mindig olyan befeszült, fáradt, habos-babos-hagyományos. Ez a különbség miért van?

Figyelt kérdés

Vagy csak az én tapasztalatim nem elég reprezentatívak, nem tudom.


De itthon minden menyasszony ment az abroncsos ruhájában az esküvőn, ami ráadásul totál előnytelen volt az alakján, meg és nyúzott fejjel nézett ki a fejéből. Ezen a külföldi esküvőn viszont a menyasszony bomba volt, ragyogott, vidám volt, vérpezsdítően szexi volt...


2023. febr. 22. 22:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%

ugyanúgy el fognak válni 5 év múlva


és majd a szlovák/brazil/angol gyakorira kiírja hogy hogyan kell osztozkodni válás után és mi a menete a gyerektartási követelésének

2023. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Fejedbe szállt az ital, ennyi a magyarázat.
2023. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit sokat ittál az nap este.
2023. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
11%
Lópikulát, igaza van. A.magyar nők telhetetlenek, pénzéhesek......ez a valóság.
2023. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom gondtalan volt, felszabadult, élvezte élete nagy napját. Itt az emberek nem tanulják meg élvezni az életet, mert jól érezni magadat az milyen már. Mindenki savanyú, ebbe növünk bele. Magyar hagyomány ez.
2023. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy csomó menyasszony ahelyett, hogy élvezné azt a napot, azon görcsöl, hogy tökéletes legyen. Nos, egy végiggörcsölt nap biztosan nem lesz nemhogy tökéletes, de még csak szimplán jó sem.
2023. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
A magyar menyasszonyok biztos nem akarják, hogy mindenféle jött-ment vendég beléjük szeressen. Hát, nem azért gyűjtögettek évekig az esküvőre😁
2023. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Sok nőt úgy vesznek el, hogy úgy kell kitaposni a férfiből, hogy vegye már el. Így meg kinek van kedve már örömködni.
2023. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem lennének elhízva, hamarabb elvennék őket.
2023. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, mik ezek a válaszok XD


Én eddig csak felszabadult menyasszonyokat láttam.

Igaz, óriási különbség van, ha csak a szertartásra vag yhivatalos, meg ha lagzira is. Nyilván utóbbin sokkal intenzívebb a hangulat. Meg persze attól is függ, hogy milyen a viszonyod a párral. Ha messzi ismerős vagy, akkor lehet nem ismered fel mikor hogy van. Hiszen máshogy felszabadult egy szorongó nő és máshogy egy alapvetően laza.

2023. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!