Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A ruha kiválasztàsát mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ruha kiválasztàsát mennyire rizikós utolsó pillanatra hagyni? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
December 9-én lesz az esküvőnk, csak polgàri szertartás, és szűk körű vacsora. Szóval nem vágyom különleges, feltűnő ruhára, csak egy egyszerű kényelmes viseletre. Az elmúlt években többször jojózott a súlyom, most éppen a nagyon visszahízott állapotomban vagyok, ezért decemberig szeretném leadni ezt a kb 25 kilót. Ha megvalosithato tempójú fogyást veszünk alapul, akkor már nem sok időm van, valószínűleg csak november közepe tájékán érem el a célsúlyt. Van még esélyem akkor a maradék 3 hét alatt, szabadon kölcsönözhető ruhàt találni? Vagy inkább vegyek neten egy fehér alkalmi ruhát 60-80 ezerért már jóval előre a tervezett méretben? De akkor ott a rizikó hogy milesz ha mégsem férek majd bele.
2023. márc. 8. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Veszel egy nagyobbat, azt at tudod szabatni szukebbre, de en nem stresszelnek mindenkepp azon, hogy 25 kilo menjen le. Megnezed, november elejen mekkora vagy es akkor elviszed szabohoz.

De az is lehet, hogy novemberben is talalsz ruhat, tudtommal telen kevesebb eskuvo van, mint tavasszal, nyaron.

2023. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy polgári szertartásra milyen ruhát akarsz. Ha egy egyszerű alkalmi ruha is megfelel, vagy netán egy kosztüm, akkor teljesen jó, ha esküvő előtt pár héttel veszed meg.

25 kiló már elég sok, de ha már csak úgy érzed, hogy pár kiló kell még, akkor elkezdhetsz keresgélni.

Viszont egy jótanács a végére: már MOST keress egy megbízható varrónőt, aki a ruhát rád tudja alakítani, és esküvő előtt két héttel foglalj időpontot!

2023. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugymond atlagos alakod van es barmekkora meretben jol szokott allni rajtad tobb fazon, akkor nem gond. De van, amikor nagyon maceras. Mondjuk nagy mellu, szeles vallu, hosszu karu, keskeny csipojukent nekem szinte barmi, ami tetszik, felejtos.
2023. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben az esetben jóval előtt nem reszkíroznám meg a ruhát.

Illetve a kölcsönzés szintén off.

Alkalmi ruhát vennék, pár héttel előtte. Nem tudom, az ország melyik részén élsz, gyönyörű ruhák vannak az Árkádban és a Mammutban lévő Charme alkalmi ruha üzletben. Nekem is onnan volt a menyasszonyi ruhám.

2023. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben ráérsz a ruhával.
2023. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én esküvő előtt pár nappal vettem a Mammutban (kb a sparral szemben). Emlekszem pont jött a covid-őrület, es már zárt be az üzlet, félig lent volt a rács is. Én kismama voltam, azért hagytam ennyire utolsó pillanatra. De az csak egy egyszerű, de mégis szép ruha volt.
2023. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet, szűkebbre lehet vetetni. :) Az asszony 80-ért vett ruhát, a bérlés meg ilyen 120 körül kezdődött volna. :D
2023. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónappal előtte venném meg a ruhát.
2023. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!