Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány ruha kiválasztása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány ruha kiválasztása -megmondhatom én, hogy milyen legyen?

Figyelt kérdés

5 barátnőmet kértem fel koszorúslánynak. A ruhákat én fizetem. Nekem nagyon tetszene, ha pl egyszínű-más más fazonú (de egymáshoz stílusban illő) ruhájuk lenne, vagy pl kék-barack színű díszletek lesznek, pl ez a két szín, vagy lilának árnyalatai vagy akár más színből ugyanez, stb... de a lényeg, hogy egymáshoz illő ruháik legyenek, és ne ilyen nagy báliruhák-az egész esküvő inkább amolyan vintage stílusú lesz, az én ruhám is egyszerűbb, A vinalú, szóval értitek. Tisztában vagyok vele, hogy nem mindenkinek egyformán áll jól ugyanaz a szín vagy fazon, ezért ebbe nem akarok beleszólni. De az egyik nagybáli ruhát néz, a másik ciklámen maxiruhát, az én ízlésvilágomtól -és elképzelésemtől- ez baromi messze áll. Eleve úgy kezdtem, hogy mutogattam nekik ruhákat, hogy kb mi az elképzelésem. Most úgy érzem ezt telibetojva vetetni akarnak velem egy-egy ruhát.

Akinek voltak koszorúslányai, hogyan csinálta ezt? Nyilván nem akarok rájukerőltetni olyat, ami nem tetszik, de miért kell egymáshoz képest homlokegyenest mást választaniuk? Vagy mondjam meg kerek perec hogy ilyen színű és ilyen fazonú ruhátok lesz? Nem akarok kitolni velük, de nem akarom azt se, hogy nekem ne tetszen. Amikor én voltam koszorúslány anno levették a méretet és kaptam egy ruhát. Nem tetszett különösebben, de tudomásul vettem, hogy a menyasszony így szeretné.

Nagyon elrugaszkodott ez az elképzelés?



2018. febr. 14. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Maximalisan igazad van.
2018. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ilyeneket képzeltem el


[link]


[link]


Ettől már nagyobb aljszoknyájút nem akarok:


[link]


Az én ruhám ehhez hasonló lesz:


[link]

2018. febr. 14. 10:21
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy annyi volt a kikötés, hogy legyen türkizkék. Volt egy oldal, ahonnan lehetett választani fazont és onnan talált is magának mindenki megfelelő ruhát.
2018. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Álljon meg a nászmenet! - ez még pont ide is vág :D.


Az esküvő a házasulandó menyasszonyról és vőlegényről szól elsősorban. Az ő napjuk, amelynek örömében többek között a koszorúslányok is osztoznak.


Tehát nem a nyuszika viszi a puskát.


Nekem nincsenek koszorúslányaim (azt sem tudom, miért vannak:D), de felkértem egy lányt, hogy segítsen nekem egy-két dologban. Messze lakik, de azért tudunk egyeztetni.


Párom a háttérben, én vagyok a főszervező, de már a lány kezdett rám nőni és olyan ötleteket tálalt elém, amiknél kénytelen voltam visszább húzni a gyeplőt...mert kezdett az ő elképzelései felé menni a dolog.


Nem kell erőltetni, de ne hagyd, hogy a fejedre nőjenek az egyéni igényeikkel és hónapokig húzódjon egy ruhaválasztás.


Biztosan nem egyszerű, de én kezembe venném újra az irányítást és közölném, hogy én határozom meg, milyen színű és milyen fazonú ruhák lesznek (tök mindegy, mit gondolnak), vagy pedig meghatároznám a színt és a körülbelüli formát és úgy szemezgessenek. Ha nincsenek korlátok közé szorítva, bizony szabadjára eresztik a képzeletüket és akarva-akaratlanul elviszi őket a szép kínálat :).


Légy rátermettebb, sok szerencsét!

2018. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy nagyon szépségesek a belinkelt ruhák. Bármelyik gyönyörű lenne.

És hát, ne a Te pénzeden akarják az estélyiruha vásárlási gondjukat megoldani. Valamilyen módon egységes legyen, és ehhez ragaszkodjál. Különben nem fizeted, és ennyi.

2018. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#2: gyonyoru lesz a ruhad.
2018. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha te fizeted, akkor olyan amilyet te szeretnél. Ha ők fizetik akkor olyan amilyet ők akarnak. Mondd ezt meg neki,, akinek nem tetszik, az nem kell, hogy részt vegyen az esküvőn.

22N

2018. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te fizeted, akkor megmondhatod, hogy milyen legyen, de készülj fel, hogy akinek nem tetszik, akkor az megköszöni a lehetőséget...
2018. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, mi az elképzelésed, és ahhoz ragaszkodsz, te fizeted a ruhát.

Én is így csináltam anno - szerencsére nálunk nem volt vitatkozás, megértették, mit szeretnék.


Az én koszorúslányaimnak úgy varrattuk a ruhákat. Nekik térdig érő volt, világosrózsaszín vagy ezüst színben, megtarthatták a ruhákat, tudom, hogy azóta felvették már más alkalmakra is (8 éve volt az esküvő).

2018. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ezért jó, hogy megszabod a színt, és ők választhatnak fazont, akár mindegyik lány más-más fazont (lehet, hogy van testesebb is, soványabb is, ennyi játéktér belefér). Így Te is engedtél, de nem ők diktálták a feltételeket (mellesleg a Te pénzeden.)
2018. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!