Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek ha a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a vőlegényem közli velem hogy el ment a kedve az esküvőnktől?

Figyelt kérdés
Féltestvérem jól megkavarta a szart. Nem szerettem volna apámat el hívni az esküvőnk-re mert az elmúlt 26 évben jelen sem volt az életemben ha meg bele csöppent hirtelen akkor mindig sírás volt a vége olyan lelki stresszt okozott nekem. Szerinte apánk nem egy bűnöző meg érdemli hogy ott legyen ezért szólt neki hogy lesz. Vőlegényem totál kiborult ezen és azon is hogy nem szeretném hogy beszéljen erről mostoha anyámmal nem akarok nagyobb balhét. Mondta ma reggel hogy neki el ment a kedve az egésztől és azóta hozzám sem szól vagy ha nagy nehezen sikerül beszélnünk tiszta hideg távolságtartó. Nagyon kivagyok
2023. márc. 12. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ennek így erősen szakítás szaga van.
2023. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti eskuvotok, azt hivtok meg akit akartok, nincs olyan, mit illik, mit nem illik. Foleg, ha valamelyik fel frusztralt emiatt. Egyebkent erdemes vele beszelni, hogy tenyleg ez az oka, vagy csak megbanta, hogy veled akarja osszekotni az eletet es ezert szeretne kihatralni
2023. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát őszintén valahol megértem. Nrm hiszem, hogy rád mérges, azt se hiszem, hogy tőled ment el a kedve, hanem az egész esküvői macerától. Ezt én megértem.


De beszélni kell. Ha jól értem eleg bonyolult a kapcsolat apáddal. Ti azt hívtok meg az esküvőtökre akit TI akartok. A testvérednek szépen meg kell mondani, hogy ez rólatok szól. Ő majd meghívja a fatert a saját esküvőjére ha akarja. Ne ő dirigáljon.


A vőlegényednek meg ugyanezt, hogy el lesz intézve.

2023. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőtökön az lesz ott, akit meghívtok. Akit nem, az nem lesz ott. Ezt közölni kell az érintett felekkel határozottan. Nem a hátuk mögött kell nyávogni. Annak soha nem lesz eredménye.
2023. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő a házasulandókról szól, és nem a rokonokról.

Ők csak vendégek, nekik az a dolguk hogy jól érezzék magukat.

A esküvő részleteiről (szertartás, vendégek névsora, kaja, esküvő időpontja, helyszíne stb) kizárólag az ifjú pár dönt, másoknak nem illik beleszólni, mivel ez nem tartozik rájuk.

Ha én egyszer házasodni szeretnék az biztos hogy nem fog senki beleszólni és sz*rt keverni, ugyanis megoldom ingyen, hivatali időben két tanú jelenlétében az anyakönyvvezető irodájában.

Ez a tuti, így nem lesz sz*r keverés egyik fél rokonai oldaláról sem. Utólag meg lehet tartani egy jó kis bulit barátokkal, rokonokkal ha úgy gondolom (ha meg nem, akkor nem).

Ne legyél még véletlenül sem megfelelési kényszeres! Ez a te napod, te döntesz és a párod. Másoknak nincs beleszólása, legfeljebb akinek nem teszik a rendszer az nem jön el.

Ne hagyd hogy a rokonaid tönkretegyék a kapcsolatotokat (beszélj a pároddal). Ha kell inkább két tanú jelenlétében esküdjetek, ha ennyire nagy cirkuszt képesek csinálni a rokonok.

2023. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Átgondolnám, hogy a jövőben hogyan is álljak hozzá a másikhoz... (F)
2023. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha emiatt nem hazasodtok ossze, akkorbez csak kifogás
2023. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Mi oka lenne kiakadni rád?

What? Úgy tűnik, hogy csak arra fogta és valójában nem is akar feleségül venni!

2023. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

átszervezném, vagy lemondanám a nagy haccacárét, és megtartanánk ketten, vagy a nagyon szűk családdal, de mindenképp a féltestvér nélkül, minden variációban

Neki meg megüzenném, hogy a továbbiakban nem kívánatos személy az életünkben, miután tönkrevágta életünk nagy napját

2023. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem is te szóltál apádnak, akkor miért rád haragszik? Ezt csak én nem értem??

Amúgy meg az lesz ott az esküvőn, akit meghívtok. Tesód nem hívhat meg senkit a ti esküvőtökre. Nem is értem, most akkor konkrétan mi a probléma.

2023. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!