Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek szép ez a menyecsk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép ez a menyecske ruha? (A lányét kell nézni) Nekem nagyon tetszik

Figyelt kérdés

[link]



Nekem nagyon tetszik ez a ruha...



2023. márc. 24. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
A csipke mintája nagyon elüt szerintem a fehér részen lévő mintától. Jó lenne, ha az ujja a csipke helyett kék lenne, vagy ugyanaz a minta, mint a ruha elején, vagy marad az ujja az a csipkés cucc, és akkor a felső részen a fehér részre nem az a hímzett minta kéne, hanem ugyanaz a mintájú csipke.
2023. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Max. falusi lagziba.
2023. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen klasszikus hímzett népviselet jellegűek között ez még egy ízléses darab, de én nem venném fel, mert nem vagyok ennyire hagyományőrző és magyarkodós típus... max. valami hagyományőrző estre, de nem a saját lakodalmamra.
2023. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!