Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Emiatt kenyelmetlenul ereznete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt kenyelmetlenul ereznetek magatokat?

Figyelt kérdés

En egyebkent mar csak nevetek a helyzetemen. A paromnak lesz legenybucsuja, jopar haverja ott lesz, megis szervezik neki a "bulit". Aztan itt vagyok en, akinek meg nincsenek baratnoi, csak lany ismerosei akikkel nem vagyok olyan viszonyba, hogy lanybucsut szervezzek. Egyetem alatt volt egy nagyon jo baratnom, de o elkerult pestrol videkre es mar egy eve nem beszelunk..szinten volt egy lany baratnom akivel neha talalkoztunk de vele sem beszelek mar 1 eve, es szerintem kicsi fura lenne, h felbukkannek egy lanybucsuval mikozben nem is beszelek egyikkel sem egy eve.


Szoval a lenyeg h eltavolodtunk egymastol. Eddig nem nagyon erdekel mas mit gondol, de vajon a legenybucsun a fiuk mit fognak gondolni meg majd az eskuvon, hogy szinte csak a parom baratival van tele?😂 mikozben nekem meg lanybucsum se volt. Ti kenyelmetlenul ereznetek magatokat emiatt?


Parom valasza egyebkent csak annyi volt, hogy "hat sajnalom" 😅


2023. ápr. 28. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt legénybúcsúm. Sose volt hiányérzetem emiatt.
2023. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Női rokonok sem jöhetnek szóba?

Amúgy, nem kell nagy ereszd el a hajamat vagy felhajtást csinálni. Egy szolid kis vacsi is megteszi. Annyi a fő, hpgy érezd jól magad.

2023. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan vagy simán egyedül is elmehetsz egyet bulizni vagy egy rokonnal nem feltétlen kell filmbeli lánybúcsú szerintem.
2023. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Háááááátigen.

Itt nem azzal van a probléma, hogy nem lesz leánybúcsúd - mert nem lesz, max anyuddal rendeztek egy csajos délutánt - hanem azzal van a gond, hogy nincsenek barátaid.

A leánybúcs csak egyetlen dolog, a barátok viszont a mindennapokhoz kellenek.


Szóval ez egy jó intő jel, hogy szociálisan szarban vagy, érdemes lenne kezdened valamit ezzel. Hidd el, a házasságodnak is jót tesz majd, ha vannak barátaid és nem a párod az egyetlen, akivel megoszthatod a gondolataidat.

2023. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Válasszuk ketté a dolgot.

Egy dolog, hogy neked az esküvőn nem lesznek barátnőid, mert nincsenek. Egy másik dolog meg az, hogy nem lesz leánybúcsúd.

A második teljesen érdektelen dolog. Ha te szeretnél valami olyasmit, akkor, ahogyan mások is javasolták, rokonokkal is rendezhetsz valami hasonlót.

Az elsőt illetően meg ha neked lesznek ott rokonaid szép számmal, akkor szintén nem lényeges, hogy barátnők nem lesznek. Van, ahol egyik fél sem hív barátokat, mert senkivel sem olyan közeli a viszony. Ott csak rokonok vannak. Én azt tapasztalom, általában ott hívnak több barátot, ahol (részben) közös a baráti kör.

Természetesen egyik miatt sem kell kényelmetlenül érezned magad.

2023. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sem a leánybúcsú hiánya a gond, hanem hogy nincsenek barátaid. Nem feltétlen egy hadseregre gondolok, hanem legalább pár közeli emberre akik nem a párod. Kell az.


Sokan mondják, hogy nem, nincs szükségük barátokra, holott kutatások is bizonyítják (meg persze az emberi tapasztalat), hogy nagyon sok mentális, pszichológiai előnye van, ha az embernek vannak igazi barátai.


Nyilván nem arra gondolok, akkor kényszeredetten ismerkedj, hanem, hogy légy nyitott és ha valakivel szimpatikusak vagytok abba érdemes invesztálni (persze ha a másik is vevő rá).

2023. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Csak nőnemű barátaid nincsenek, vagy semmilyen barátod nincs?


Szerintem nem gáz, hogy nincs leánybúcsúd, az viszont igen, hogy a párodon kívül nincs szociális életed.


Én szeretnék majd leánybúcsút.


A pasid kifejezhette volna magát empatikusabban is, de tenni nem tehetett semmit. Neki lesz, ez normális. Ha neked nincs, azért ő nem tehet semmit.

2023. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, ha nem lenne lánybúcsúd, ha az én menyasszonyom lennél. Ha meg kis családi esküvőt tartotok, senkinek nem lesznek ott a barátai, így az se tűnne fel, ha a tieid nem lennének ott. :D
2023. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nálunk szinte 100%ban ugyanez a helyzet és én is pesti vagyok. Én is kínosnak érzem. Ha gondolod írj :)
2023. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt se legény se lánybúcsú, mert mi sem vagyunk olyan barátkozósak meg amúgy bulizósak sem. Egyetemen volt ugyan egy társaság, de azán az szétszéledt és utána nem maradt nekem sem senki akit hívhatnék.

A helyedben ha nagyon zavar a dolog, akkor meghívnék néhány régi ismerőst, de nem "lánybúcsú" címén, hanem csak úgy hogy rég láttuk már egymást, és akkor én ott lennék, amíg a vőlegény a legénybúcsúján van.

2023. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!