Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire kényelmesek/kényelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kényelmesek/kényelmetlenek a menyasszonyi/koszorúslány ruhák?

Figyelt kérdés

A nyáron koszorúslány voltam, fűzős ruhám volt (nem tudom számít e, nem lett rám varrva a ruha, csak 1x kellett próbálni, mert a hossza pont jó volt).

A "nagy napon" amíg álltam benne, kényelmes volt, de amikor le kellett ülni, onnantól kezdve akármit csináltam, kényelmetlen volt. Időnként kellett rajta lazítani, de ez gondolom természetes. Folyamatosan nyomott a merevítő, vacsorázni nem is tudtam benne.


Jövőre aktuális lesz a saját lagzim is, de ha a többi ruha is ilyen kényelmetlen, lehet inkább lagzi sem lesz, csak a szertartás.


Milyen élményetek/tapasztalatotok van a menyasszonyi, koszorúslány ruhákról?


2017. júl. 22. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vannak kényelmes és kényelmetlen ruhák.


Nem attól függ, hogy koszorús lány ruha e, vagy egy szimpla cucc egy egyszerű munkanaphoz, hanem attól, hogy a szabása neked kényelmes e vagy sem (gyk nincs rá szabály, hogy a koszorúslány ruhájában kötelező ilyen vagy olyan szabásúnak lenni 😀)

2017. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ruhapróba alkalmával honnan fogom tudni, hogy hosszútávon kényelmes-e az a ruha? mikre figyeljek? ettől tartok leginkább... :/

ruhapróbán a koszorúslányruha is kényelmes volt

2017. júl. 22. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy ne válassz fűzős ruhát, ha egyébként nem hordasz fűzőt. Gyakorkat kell hozzá, hogy tudd, hogyan kell benne állni, ülni, lélegezni, és milyen erős befűzést viselsz el hosszú távon. A fűző amúgy is akkor áll szépen, ha be van törve. Az meg egy kéthetes folyamat. Olyan legyen a menyasszonyi ruha, ami passzol a személyiségedhez. Legyen váltóruhád! Ez általában a menyecske ruha. De ha nem akarsz kifejezetten menyecske ruhát, akkor is legyen nálad valami elegánsan szexi, kényelmes ruha, amibe átöltözhetsz. A cipőre nagyon figyelj oda! A szertartásra lehet valami csodacipőd, de a lagzira mindenképp legyen egy kényelmes cipőd. És ezt a rengeteg okosságot kivágod majd a kukába, ha "beleszeretsz" egy ruhába. ;)
2017. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a másik koszorúslány máskor is volt már fűzős ruhában, az akkori kényelmes volt, éjfélig benne volt, most viszont ő is levette vacsora után... pedig előtte nem viselt fűzőt ő sem... egy ismerősömnek régebben szintén fűzős koszorúslány ruhája volt, neki kényelmes volt a ruha, azt mondta, szerinte az volt a baj hogy nem szabták rám. viszont munkatársam varratta magának a ruhát, és így is kényelmetlen volt neki a fűzője. szóval sok az ellentmondásos dolog :D


viszont ami még "baj", hogy nekem a tüllszoknyák tetszenek nagyon (ilyen volt a koszorúslány ruha is), azok meg többnyire fűzősek:/ illetve baromi nehezek is, megterhelő több órán át, szóval gondolom ezért nem is lesz ilyen... :D

a cipőm biztos nem lesz nagyon magas sarkú, mivel alapból majd' 180cm magas vagyok, a ruhának a hosszát meg ha jól tudom nem igazán tudják hosszabbra csinálni (kölcsönzésnél). de nem is baj, kényelmesebb az a 3-5 centis sarok :)

2017. júl. 22. 15:08
 5/11 A kérdező kommentje:
menyecskeruha mindenképpen lesz, erre felé a menyecsketánc szokás :)
2017. júl. 22. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem kényelmes volt a koszorúslány-ruhám, mert olyat választottam.

Egyszerű, pántos, és nem kellett fűzögetni, kb. mintha rám öntötték volna.


Esküvői ruhábn meg nézek valami empire szabásút pánttal, vagy bemegyek valami nevesebb üzletbe és veszek egy elegáns fehér ruhát. Pont, nem spirázom túl.

2017. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szalagavatón volt fűzös ruhám és gyülöltem.. nyomott, kényelmetlen volt, táncolni is rossz volt benne.. esküvői ruhának egy egyszerű egyenes szabású ruhát választottam, nagyon kényelmes és csinos volt. Igaz nekem nem volt vágyam soha a hercegnős ruha, és a lagzi se volt nagy.
2017. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fűzőt be kell törni, ezzel kár vitatkozni.

Lehet szerencséd (pl. kölcsönruhánál nyilván hasonló alkat hordja előtted, mázli esetén jó neked is), de nem törvényszerű.

A fűző merevítői a testedhez idomulnak hordás közben, illetve a befűzésre is vannak bizonyos technikák (pl. hogy hogyan mozogj benne, hogy kényelmes mozgástered maradjon), amik segítenek, a "befűzöm hogy szép szoros legyen" itt nem elég.


Esetedben azt javasolnám, hogy a fűzőt felejtsd el, anélkül is találsz gyönyörű ruhát, hidd el. :) Vagy pedig, ha a fűző csak a hátán található madzagok miatt tetszik, akkor keress olyat. :)

2017. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokat kell próbálni! Voltak nagyon szép, de nehéz kényelmetlen ruhák is. Amit béreltem az szuper kényelmes volt (Mori Lee) de az árán is meglátszott a kényelmetlenebb típusokkal szemben. Ez egyébként tüllös volt ás fűző nélküli! :)
2017. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és mennyibe került a bérlése? :)
2017. júl. 29. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!