Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Láttatok már olyan menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyan menyasszonyt, aki a legszebb nő volt a násznépben?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem... Ezek szoktak lenni:

- szarul áll neki a fehér

- szarul áll neki a ruhája szabása

- öreg a menyasszony már

- kövér a menyasszony

- szanaszét van vakolva

- alpári tetkók lógnak ki a ruhájából a menyasszonynak

- nem is van menyasszonynak öltözve


Sajnos minden esküvőn ahol voltam a násznépben ha volt 1-2-3 dögös fiatalasszony, és a menyasszony mindig rusnya. Lehet bunkó vagyok, de úgy elmennék egyszer egy esküvőre (remélem a sajátom lesz az) ahol a menyasszony a legszebb nő a teremben. :)


2023. máj. 1. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ezzel így foglalkozni, mert rohadtul nem erről szól egy esküvő.
2023. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Én sem sokat láttam ilyet. A tesóm mondjuk tényleg szép volt. Semmi smink nem volt rajta és a haját maga készítette el, nem volt dögös vagy lenyűgöző, egyszerűen csak szép, és a vőlegény is nagyon jól nézett ki (továbbra is jól néznek ki, már házaspárként).


De teljesen igazuk van azoknak, akik írták, hogy az esküvő nem szépségverseny, és minden menyasszony nézzen ki úgy, ahogy szeretne, mert ez az ő napja és nem kötelező tetszenie a násznépnek. Annyit mindenesetre hozzátennék, hogy:

-sajnos tényleg nem mindenkinek áll jól a hófehér szín. Igazából csak annak áll jól, akinek hűvös a bőrtónusa, tehát erősen kékes-rózsaszínes az altónusa. Ha valaki meleg/sárgás altónussal rendelkezik, annak érdemes törtfehér, ekrű, enyhén sárgás esküvői ruhát választania, különben az arcbőre szürkének és beesettnek fog tűnni a nagy napon


-a legtöbb nő nem tudja, melyik testtípusba tartozik, pedig sokat segítene a ruha szabásának kiválasztásában. Érdemes tanulmányozni a Kibbe testtípusokat, mert például egy Dramatic testalkaton borzalmasan mutatnak a fodrok meg csipkék, egy Gamine alkaton hülyén néz ki a hosszú ruha mély kivágással stb

2023. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
10 napja hazasodtam. Nem vagyok bekepzelt, de szerencsem van az arcommal, mert mindenki szerint nagyon bajos, kedves. Erre jott egy izleses smink, egy szepen elkeszult frizura es a ruha ami nekem nagyon tetszett (nyilvan ezert vettem meg). Tetszettem magamnak, es a ferjemnek is. A barati tarsasagom oszinte, mindent megbeszelunk egymassal, megmondtak volna, ha valami nem stimmel, de mindenki aradozott, milyen szep voltam. Nekem igazabol egy szep emlek marad, hozzamentem a szerelmemhez, jol ereztuk magunkat, finom volt a kaja, a torta, es ennyi a lenyeg.
2023. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
Nekem egyedül az nem tetszik, ha egy menyasszony más akar lenni, mint ami valójában. Pl, ha egy alapból fiús, sportos nő habos-babos királylánynak öltözik az esküvőjén egy mesterkélt sminkkel, ami teljesen idegen a személyiségétől. Vagy, ha valaki csak azért megnöveszti és kontyba tűzeti a haját, mert az jobban mutat, mikor amúgy rövid hajjal szokta meg mindenki. Ha valaki a saját személyiségét át tudja ültetni a menyasszonyi mivoltába úgy, hogy az még azért az alkalomhoz is illik, akkor nem az a lényeg, hogy amúgy szép-e, hiszen attól még joga van férjhez menni, mert nem a legszebb lány a környéken.
2023. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
A tetoválás tényleg proli, de szerintem az minden ruhával az.
2023. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Én olyat nem láttam hogy a vőlegény jobban nézett volna ki mint a menyasszony, de nem is nagyon foglalkoztam ezzel...
2023. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem is van menyasszonynak öltözve"


Te nyelvtanórát se sűrűn láttál még az iskolában, ugye?

2023. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene a legszebbnek lennie. Ha valaki eleve nem szép arccal , kisugárzással született, akkor mitől lenne más, ha menyasszony?

Mi az, hogy menyasszonynak öltözve? Ruha mit számít, hogy szép vagy nem? Kiskosztömben, koktél ruhában nem lehet valami szép vagy akár farmer -pólóban?

Amúgy ízlések és pofonok kinek mi a szép.

2023. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. A szépség relatív - mindenkinek más a szép. Van, akinek pl. kifejezetten a kövér meg a tetkós test tetszik, hogy olyan példát hozzak, amit te is említettél... de ez nyilván szélsőséges eset. Abból meg pláne lehet véleménykülönbség "ki a legszebb" témában, hogy kinek jön inkább be a kislányos arc, kinek jön be a szépségkirálynős / dögösebb arc, ki szerint csinosabb a habos-babos ruha, ki szerint csinosabb a szexisebb ruha, ki szerint csinosabb a nagyon egyszerű, letisztult ruha; ki szerint szebb a szőke haj, mint a barna, a nagyon visszafogott smink vs. füstös és sorolhatnám...

2. Ha a közízlést nézzük, simán lehet úgy is nem a legszebb valaki a násznép között, ha alapvetően nem vétett semmilyen stílushibát és nincs olyan elem a testén-arcán, amit sokan rondának tartanak... ha van akárki a násznépben, aki baromi jól néz ki / baromi vonzó. Pl. ha egy topmodell belibben, akkor egy ízlésesen felöltözött, csinos, ízlésesen sminkelt átlagos vagy átlag feletti nő sem lesz "a legszebb", csak jó esetben a násznép többi tagja lesz annyira kulturált, hogy attól még rá figyel.

3. Az tény és való, hogy vannak olyan berögzült esküvői elemek vagy szokások, amik nem mindenkinek állnak ugyanolyan jól. Ilyen pl. a vakítóan fehér ruha - lehet mondani, hogy akinek sárgás a bőre vagy sápadt olvíás a bőre, az ne válasszon hófehéret, ha sokan még mindig úgy tartják, hogy az "A Menyasszonyi Szín". Meg vannak ruhatrendek, amik nem mindenkinek állnak jól, és vannak sajnos olyan érzékeny emberek, akik nem akarják, hogy mások amiatt froclizzák őket, mert "jaj, de ódivatú" a ruhája. Nem is mindenkinek állnak jól a speciális menyasszonyi hajak meg akár azok, amik ilyen inspirációs képeken meg modellek képein vannak mint elegáns haj.

Plusz sok múlik azon, ki milyen szakemberekkel dolgozik, és ha nem tudja a legjobban megfizetni, az olcsóbbak közül jól válogat-e (már ha tud, mert ha helyhez van kötve, akkor sokszor nehéz). Én ilyen téren főleg sminkelésben látok nagyon elcs...ett dolgokat - több réteg vakolat instasmink, nagyon csillámos és jeges tónusú fények az arcon, hideg bőrtónushoz meleg, meleghez hideg tónusú szemfesték és rúzs, ráncba beleülő, rossz minőségű alapozó / rúzs / púder, eldolgozatlan fehér porpúder, előnytelen fekete szemkontúr (pl. az nagyon nem áll jól olyanoknak, akiknek kicsi a szemük és világos a szemszínük), eldolgozatlan bronzosító / pirosító, túl harsány smink.

2023. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!