Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány évesen vagyunk a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vagyunk a legszebbek, hogy fehér ruhába öltözzünk és menyasszonyok legyünk?

Figyelt kérdés
Hány évesen mutat még szépen egy nő a hófehér menyasszonyi ruhában? Hány éves kortól hanyagolja a ceremóniát, ha már addig nem tette meg azt? Fiatal menyasszonynak jobb lenni vagy inkább tapasztalt 30 valahány éves bölcs arának? Szerinted egy igazán szép álomesküvőnek része az, hogy a menyasszony feszes bőrű legyen és a húszas éveiben járjon? Meddig várjunk az esküvővel, hány éves korunkig? Az gáz, ha valaki az esküvő után is menni akar majd bulizni, táncolni, szórakozóhelyekre?
2010. jún. 3. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Mivan?

Először is tök mindegy, hogy másnak hogy néz ki az ifjú pár, a fő, hogy egymásnak tetszenek.

Az meg milyen kérdés, hogy "gáz-e az esküvő után szórakozni? 20 éve vagyok házas és rendszeresen járunk(együtt és egyenként is) szórakozni. A házasság nem egy kis halál, hogy utána már nem élne az ember.

2010. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
ismerek házaspárokat, akik rendszeresen járnak szórakozni. ha mást nem is, de a dove reklámból megtanulhattuk, hogy a szépség kortalan:) szerintem a ruha színét elsősorban a bőrtónushoz kell megválasztani. és van, akinek ez 20 évesen sem a hófehér. ha valaki később érett rá, akkor később házasodjon. erre szerintem nincs szabály.
2010. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
hát szerintem az az igazán menyasszonyi ruha "hülyén" mutat egy már 38 éves nőn. valahogy nincs összhangban a kettő. én most vagyok 30 és úgy gondolom, hogy 1-2 éven belül mindenképp szeretnék egy esküvőt mert utána már túl öreg leszek egy "nagyobb ruhához" nem tudom érted e mire gondolok. bár sok függ attól hogy ki hogy néz ki , szerencsére engem max 27 nek szoktak nézni így talán nem leszek majd túl öreg. de igazából szerintem jobb ha még 20-as éveiben megy férjhez a nő (ebből a szempontból)
2010. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez szerintem mindegy. Én odaállnék 20 évesen is és 50 évesen is. A lényeg, hogy az álljon mellettem akit életem végig szerethetek.
2010. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Mivel kérdésed kizárólag fiktív tényeken alapul (gondolom) és a SZÉPSÉG van a középpontban, akkor azt a választ hanyagoljuk, hogy mikor megtalálja az igazit, mikor úgy érzi stb. Az ÉN véleményem szerint egy nő a huszas éveiben a legszebb menyasszony, hiszen akkor még igazán fiatal, nincs rejtegetni való ránca... A magabiztos harmincas ara példája pedig már nem a szépségre világít rá, hanem a férjhezmenés érettségére, így azt figyelmen kívül lehet hagyni.
2010. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Ízlés dolga. Én huszonéves vagyok, de nem állnék hófehér csodában az oltár elé, mert az nem én lennék.
2010. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elég szomorú, ha te ebben látod az esküvő lényegét. Ennyi erővel mehetnél jelmezbálba is.
2010. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő szerintem nem jelenti azt, hogy "meghaltál" kész vége a fiatalságodnak...attól lehet menni szórakozni...mondjuk én eddig sem jártam sem diszkóba sem más idétlen helyekre...

de esküvő után is el lehet menni kávézóba, ide-oda, bálokba szórakozni stb...

Szerintem huszas éveiben járó menyasszony a legszebb, de nem jelenti azt, hogy valaki 4o körül ne álljon oltár elé...de nem tartom ezt annyira fontosnak...

van akinek az idő 2o évesen jön el, van akinek 4o...ez van

2010. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel azt is ide lehetett volna irni, hogyha elmultál 35 akkor vegyél fel otthonkát, nehogy férjhez merj menni, netán kimenni azt utcára ...
2010. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudod, hogy mi igazából az esküvő lényege? Nem? Hát az, hogy te, és a férfi, akit szeretsz, összekötitek az életeteket. Ezt soha nem gondoltad volna, hm?

Bár sok nőt ismerek én is, akik úgy gondolkodnak, a lényeg, hogy oda lehessen állni habos-babos, krinolinos fehér ruhakölteményben, fehér tűsarkú cipellőben, és az, hogy ki áll mellette, lényegében tökmindegy. :(

2010. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!