Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi volt az esküvődön/lagzidon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az esküvődön/lagzidon az, amiből legkevésbé, és amiből a legkönnyebben engedtél?

Figyelt kérdés

Mindenkinek más a prioritás, pl. ismertem menyasszonyt, aki tízezer, illetve aki kétszázezer forintot költött menyasszonyi ruhára, de ételben, zenekarban, meghívóban stb. is hatalmasak az árkülönbségek az esküvő összköltségéhez viszonyítva, ha arányaiban nézzük.

Te miből faragnál le a legkönnyebb szívvel, és mi az, amin nem vagy/voltál hajlandó spórolni?



2023. máj. 8. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
A ruhám ára nem kifejezetten érdekelt, mármint nem törekedtem arra hogy csillióba kerüljön. Megvarrattam 150 ezerért. Furcsa ezt olvasni lehet, de menyasszonyként pont a ruhám izgatott legkevésbé. Amiből nem engedtem, az a fotós. Sok olcsón hirdetett fotós csinál nagyon gány munkát, szóval ott nagyon meg kellett nézni az ajánlatokat. A többi tételben is tudtam kis kompromisszumot kötni ha kellett, de törekedtem arra hogy az ételek jók legyenek, pontos legyen a felszolgálás, szép legyen a dekor - és igen, ezeknek is megkérték az árát.
2023. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag azt gondolom, mi nem nagyon feszengtünk semmin, nem szerveztük agyon, bár akkor talán még nem voltak ennyire elszállva az árak mint most. Amiből azt gondolom nem engedtünk volna, hogy a torta normális minőségű legyen.
2023. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Háát, nem is tudom. Mi olyan szegények voltunk, hogy 2 tanúval megesküdtünk, utána meg ettünk egy étteremben, aztán ennyi. Se nászút, se lagzi ne volt. Ennek lassan 20 éve.
2023. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
vendégek létszámának csökkentése
2023. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Mindkét esküvőm Olaszországban volt, olasz vőlegényekkel. Abban az egyben nem engedtem volna soha, még akkor sem ha más fizette volna az egészet, hogy nem óhajtok 500 vendéget amiből 300-at nem ismerek és a 200 ismertből is szívem szerint kb 100-at hívnék meg.

Soha nem látott idős rokonok Szicíliából és mindenkijük. Nem csak a nagynéni és nagybácsi hanem az összes felnőtt gyerekük az összes házastársaikkal és gyerekeikkel. Szimplán ismerősök, munkatársak stb teljes családostul, akiket nem is ismerünk.

Egyszóval nem akartam ismeretlen embereket.

Így is sok volt, az elsőn majdnem 200-an, a másodikon 160-an voltunk.

2023. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán volt ilyen. Mindenben a középutat kerestük.
2023. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Még nem vagyok házas, de kanyarban van a dolog. Ledobok egy bombát, ami miatt valószínűleg nem leszek népszerű, de nem engedek abból, hogy gyerek mentes legyen az esküvőm. Én sem akarok gyereket. Mi egy lazább, fiatalos bulit akarunk, ahol jól érezzük magunkat, és megőrítene, ha gyerekek rohangálnának. Egyik rokonomnál az egész szertartást végig üvöltötte egy baba, ott döntöttem el ezt véglegesen. Ez a mi napunk a párommal, szeretném élvezni. Egyszerűen nem illik bele a terveinkbe, hogy napközi legyen az esemény, nem akarok jópofizni.
2023. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Legkönnyebben elengedtem: videós (mondjuk nem is akarunk), drága fotós (néhány képet szeretnénk csak), dekoráció (nő vagyok, de nem érdekel ilyen mélységben; az sem baj, ha nagyon minimális van csak)

Amiből nem engednék: az esketési szertartás maga (nászmise itt a városunkban a kápolnában, ahova mindig járunk) és hogy kicsi gyereket ne hozzanak a vendégek.

Minden másban kompromisszum, középút.

2023. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Mi mindenben kerestük a nekünk megfelelő ár-érték arányt. Nem fizettünk meg egy agyon hájpolt fotóst, csak mert agyon hájpolt, nem volt videósunk, mert nem szerettünk volna. A dekorban elmentünk a plafonig, majd amikor zseggre ültem, akkor megnéztük együtt a dekorossal, hogy miből lehet faragni. Ruhában arra törekedtem, hogy jól érezzem magam benne, de azért ne fizessek százezreket egy kölcsönzött ruhára. A kaja-pia szempontból úgy választottunk helyszínt, hogy az okés legyen egy kényelmes csomaggal is és adjanak szállást is vállalható áron.

Szóval nem tudnék egy-egy ilyen dolgot kiemelni, igazából mindben megnéztük, hogy szükségünk van-e rá és ha igen, akkor mekkora az a lélektani határ, amennyit hajlandóak vagyunk rá áldozni.

2023. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Polgári esküvő, ebből nem engedtem, ugyansi nem volt kedvem már az első héten összeveszni a családommal, akik közül a felét nem akartam ott látni, mégpedig jó okkal.


Így ketten + tanúk összeesküdtünk, majd volt vacsi - az már a család vállalható részével - és ennyi.

2023. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!