Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kell rátalálni a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell rátalálni a nagy szerelemre? Több lenn.

Figyelt kérdés
Most voltam egy esküvőn, ahol egy nagyon cuki, húszas éveiknek a végén járó pár házasodott. 4-5 éve voltak együtt, szépek mindketten, és látszott, mennyire egy hullámhosszon vannak összeillenek, szerelmesek. Annyira jó volt nézni őket. Én is ilyen kapcsolatra vágyom. De én egykorú vagyok velük, és még partnerem sincs, hány év innen eljutni az eljegyzésig, esküvőig? Mély sóhaj... Még nem találtam meg a nagy szerelmet, talán alakul valami, de még semmi sem biztos... Még nem találtam olyan férfit, akit a szívem és az eszem is akar, mindig vagy a szívem akarta de az eszem nem, vagy az eszem akarta, de a szívem nem...
2023. jún. 20. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ismerős szitu, én is ugyanebben vagyok, de én úgy teszek ellene, hogy majdnem minden hétvégén kimozdulok, bemegyek a belvárosba, kezdeményezek.

De mintha manapság elfogytak volna a belsőleg is értékes nők, kívülről sokan szépek, de belül nagyon sok az éretlen.

Nőként annyit tehetsz, hogy te is szintén kimozdulsz, programokra jársz ahol korodbeliek összegyűlnek, aztán hátha beléd botlik valaki. Vagy akár ki tudja, lehet én fogok majd odamenni hozzád ;)

2023. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha erre lenne recept akkor a világon csak boldog párok lennének mindenfelé sírig tartó kapcsolatokban. Vagy összejön majd vagy nem. Senkinek nem jár alanyi jogon a boldogság.
2023. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon kivul, hogy nyitott es autentikus / oszinte vagy + az elozo rosszabb elmenyeidet nem probalod minden uj erdeklodore rahuzni, nem sokat tehetsz.


Szerencse kerdese is, hogy talalkozunk-e egy megfelelo szemellyel.

2023. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem, úgy, hogy magasról letojod a szerelmet viccen kívül. Logikusan, ha valaki tetszik, akkor nemcsak érzel, hanem gondolkodsz is, nyitott vagy, de nem hajszolod.
2023. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni kell!
2023. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs konkrét recept. Légy nyitott a lehetőségekre. Én pl annak ellenére, hogy sokan leszólják, netes társkeresőn ismertem meg életem szerelmét 24 évesen. 1,5 év után házasodtunk össze, és most már 13 éve vagyunk együtt❤️:) 37/N
2023. jún. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a netes társkeresőt akartam ajánlani. Én már idősebb vagyok, de badoon ismerkedtünk meg a férjemmel.
2023. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!