Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy aki csúnya az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy aki csúnya az nem fog soha rátalálni az igaz szerelemre?

Figyelt kérdés
Vagy az is lehet, hogy senki nem találhat rá, mert nem létezik és csak illúzió?
2015. febr. 6. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
először is definiáld mit értünk csúnya alatt
2015. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Igaz sajnos...,de nem kell ahhoz még csúnyának sem lenni igazából.Csak férfinak és nem helyesnek születni...Máris meg van az,akinek emiatt soha nem lehet senkije.(Igen,én is ilyen vagyok sajnos.)

Már megszoktam igazából.

23/F

2015. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom, intelligencia,jó humor,s, megtalálod.
2015. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz. Én csúnya vagyok, mégis rátaláltam.


Egyébként pedig a szépség, és a csúnyaság relatív. Mindenkinek más az ízlése. Tehát lehet, hogy mondjuk 20 embernek nem tetszel, de lehet hogy majd a 21.-nek fogsz. Én, ha attól számolom amikor az első párkapcsolatom volt, így 5 év után találtam rá az igazira.

2015. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem külsőn múlik az igaz szerelem.

Csomó átlagos külsejű férfit, nőt ismerek, vagy még talán vannak, akik jól is néznek ki, azt mégis szerencsétlenek a kapcsolatokban.

2015. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!