Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruhát mikor vettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruhát mikor vettétek fel a nagy napon?

Figyelt kérdés

Szeretném beadni tisztítóba a ruhát az esküvő napja előtt, hogy "kivasalják" elég sok rétegű, vízhullámos ruháról van szó és nem szeretném ha gyűrött lenne a nagy napon.

A kérdés, hogy ti mikor és hol vettetek fel a ruhát?

Az esküvő előtt lesz a kreatív, így a vendégek, koszorúslányok még nem lesznek ott.

Vajon a tisztítóban felvehetném? Félek attól, ha belegyömöszkölöm a ruhás zsákba, akkor semmit nem ért az egész. Lehet célszerűbb felvenni, és onnan már egyből a fotózás helyszínére menni.

Mit gondoltok?



2023. júl. 2. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fontos neked a kinezet, akkor gondolom fotozas is lesz.

A fotosok szoktak olyan felveteleket kesziteni, hogy a csalad, anyuka tesok oltoztetnek fel. Megkerheted hogy ugy vasalják ki hogy elotte nap legyen kész, a technikai reszhez igy nem értek. Viszont azt marhasagnak tartom hogy a tisztitoban vedd fel, onnan kijove meg ezer meg egy bajod lesz meg a ruhaval, ha ennyifele mesz meg aznap feleslegesen.

2023. júl. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha fontosak a képek akkor külön napra tegyétek a kreatív fotózást!
2023. júl. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél akkora zsákot, amiben a ruha teljes hossza elfér, és tárold mindig felakasztva. Így nem fog gyűrődni. Másoknak is működik, nem véletlen, hogy a menyasszonyok nem a tisztítóban szoktak felöltözni. Nem is tudnál, illetve a sminket, hajat előbb kell megcsinálni, hogy ne tegyen kárt a ruhában.


Általában otthon, vagy az esküvő helyszínén szokás készülődni. Mi kaptunk egy szobát a helyszínen, ahová reggel elvittünk mindent, amire csak szükségünk volt. Az egész napot ott töltöttük, ott készülődtünk, oda jött a fodrász, és ott öltöztünk fel. Mivel nem tudtam megfelelő méretű ruhazsákot beszerezni, a ruhát az utolsó vasalás után felakasztva, letakarva tároltam, és csak a szállítás idejére tettem zsákba. Nem lett semmi baja. Ha nagyobb, bonyolultabb ruhád van, valószínűleg nem is tudod segítség nélkül felvenni, tehát mindenképpen olyan helyen öltözz, ahol kényelmesen elférsz, le tudsz pakolni és elfér egy segítő is.

2023. júl. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, öltözz fel a tisztítóban 🤣🤣🤣
2023. júl. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A ruhazsák a hossznak megfelel, én csak a szélessége miatt aggódom, mert olyan sok réteg, és a hullámok...

Igen ahogy írtam is, kreatív fotózás aznap az esküvő előtt lesz.

Akkor azt mondjátok hogy addig nem lesz baja míg a tisztítóból átviszem a helyszínre?

Örülök, ha valakinek vicces, de elsőnek házasodom és remélem utoljára, nem voltam sok esküvőn, és szeretnék a tőlem telhető legtöbbet megtenni, hogyha már kifizettem X összeget a ruhámért, akkor ne legyen gyűrött a nagy napon...

2023. júl. 2. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Én pedig (bár lepontoztak érte) írtam, hogy rossz ötlet a fotózást a szertartás elé tenni. A Nap magasan van, hatalmas árnyékokat rajzol az arcotokra, izzadni, csillogni fogtok. Ha jó képeket szeretnétek, használjátok a naplemente előtti vagy a napkelte utáni 1-2 órát, pláne ha egy kevésbé gyakorlott fotóssal dolgoztok (az, hogy nap közben akar Titeket fotózni, erre utal). Persze, azt csináltok amit szeretnétek, de többszáz végigfotózott esküvővel a hátam mögött, vélhetően tudom miről beszélek/írok.


Sok boldogságot!

2023. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsot!
2023. júl. 2. 22:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!