Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe fájhat egy esküvőszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe fájhat egy esküvőszervező?

Figyelt kérdés

Szükséges egyáltalán, ha már amúgy is mindent összeraktam?

Mit csinál valójában az esküvőn egy esk.szerv., ha már nem kell szerveznie, mivel minden meg van komponálva?

Az esküvőnk egyszerű, de ünnepélyes (lesz), diszkréten elegáns, kb. 110 fő vendéggel, Bp-től 30 km-re.


2010. okt. 14. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

szerintem felesleges kiadás

amúgyis dáráa egy esküvő

2010. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
*drága
2010. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom általában az össz kiadás 1o%-a az esküvőszervezőé
2010. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

150 rugóért alibizik, kb. 10 rugóért óránként, hát ez frankó!

Ennyi pénzért, akkor valamit biztosan nagyon jól csinál!

2010. okt. 14. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én dolgoztam vállalkozóként e.szervezőnek.Úgy kellett kalkuláljam az árakat, hogy a 10%-ot le kellett perkélnom nekia végösszegből.De azt mondta a pároknak, hogy ingyenes.Ők nem is neki fizettek, hanem nekem.
2010. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsen több olyannal is találkoztam, aki ingyenes. Annyi a titok, hogy ő ajánl fotóst, varrónőt, fodrászt stb. de azokat is olcsóbban, mint ha te az utcáról bemennél hozzájuk, hiszen megállapodás van köztük, hogy egymásnak küldenek ügyfeleket. Innen van az ő hasznuk. Külön fizetni csak akkor kell, ha azt akarod, hogy ott legyenek az esküvődön is. Egyébként csak előtte szerveznek le mindent. Ha újrakezdhetném, sok dolgot áthárítanék esk.szervezőre, mert így nagyon stresszes voltam, és volt egy csomó dolog, amire nem gondoltam, és amire nem volt időm. Bánom.
2010. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
SZia!Írtad hogy már megvan minden akkor nem is kell esküvő szervező én inkább egy profi vőfélyt hívnék aki kézben tartja a dolgokat és nem is kerül annyiba!
2010. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is eszembe jutott a vőfély, vagy egy ceremóniamester, csak sajnos annyira kiábrándító emlékeim vannak ezekről a csodabogarakról, hogy igazándiból rá sem merek gondolni.
2010. okt. 19. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
SZia!Nekünk aki volt egy fiatal lendületes és nagyon segítőkész volt én csak ajánlani tudom neked !DE egy jó tanács kellene cm vagy vőfély aki kézben tartja adolgokat na megaztán nekünk levette az összes terhet a vállunkról!Ha gondolod adok elérhetőséget!Benne tutira nem csalódnátok!Miért csalódtál bennük?
2010. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, ha fogatsz! Így nem izgulod végig a nagy napot!

Vannak olcsóbbak és drágábbak!

Általában, ha az esküvőt is ők szerezik akkor ingyen felügyelik az nap!

Olyat válasszál, aki nem kér pénzt!

Ha kér, akkor duplán fizeted meg!

pl.: Van egy zenekar, amit Te szeretnél, az esküvőszervezővel lebeszéled, vagy nem tudsz és azt akarod, hogy ő keressen Neked!

A zenekar kér pl.: 90eFt-ot, eeből az esküvő szervező kap 10%-t amiért munkát szerzett nekik. ( Itt megjegyezném, hogy a szervezőnek tök mindegy, hogy melyik zenekart hívja el neked, mert mindegyiktől ugyan annyi pénzt kap, ezért a Te igényednek megfelelőt hívja el.) Tehát a maradék 90% a zenekaré. Ha Te kéred fel a zenekart, akkor mind a 100% a zenekaré. Tehát Te ugyan annyit fizetsz mind a két esetben. Előnyösebb az esküvőszervező azért is, mert ő tud alkudni az alvállakozóinál, vagy ő ad neked kedvezmény a megrendeléseid után, amit Te magad nem tehetsz meg.

Jó szervezők pl.:

www.bonjour.hu

Rátkai Tímea www.ratkaitimea.com

Fazekas Réka www.sdiroda.atw.hu

2010. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!