Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőszervező ingyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőszervező ingyen?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan esküvőszervezőt, aki ingyen dolgozik, mert a szolgáltatóktól kap jutalékot, megbízható, kedves, Pesten lakik, és tényleg minden apróságra képes figyelni?
2011. jan. 7. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen lenne, akkor ne te dönthetnél az éttermről, a virágokról, szinte semmiről. De miért nem magad csinálod, ha nincs rá keret?
2011. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Ingyen? :) Mit adnak ma már ingyen? :)
2011. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
...és egy toronyórát lánccal.
2011. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
esküvőszervezőt keresel, nem békenagykövetet:D ilyen szolgáltatásról még nem hallottam. ha azt várod, hogy midnen apróságot a TE igényeidnek megfelelően szervezzen, akkor meg kell bizony fizetni...
2011. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Ha magadnak csinálod, akkor ingyenes.

Lassan már a levegő sem lesz ingyen.

2011. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Uhh, álmodjál csak. Azért nem tudom miből gondolod, hogy ma AKÁRMIT te ingyen megkaphatsz, esküvőt szervezni nem kevés munka és mégis szerinted ki csinálná ingyen? Milyen szolgáltatói jutalékról beszélsz? Mert akkor is fizetned kell valakinek munkadíjat...
2011. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem olyan bonyolult magad szervezni mint gondolod, a helyet nehéz megtalálni utána a többi már szinte magától megy. Ha lenne is ilyen nem hiszem, hogy jól járnál vele, mert ha a szolgáltatóktól kap jutalékot végső soron azt is te fizeted, ráadásul eleve nem mindenből választ, hanem abból akiktől jutalékot kap.
2011. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%

IGEN! VAN ILYEN.

Én is találtam ilyent, most meg nem mondom, hogy melyik cég, mert el kellett halasztani végül az esküvőt. De ők a szolgáltatóktól kapnak jutalékot. Nem tudom, mennyire jók, mert mi magunk szervezzük az esküvőnket, csak tanácsot akarunk kérni esküvőszervezőktől. Nekünk a tanácsadás persze nem ingyenes, akkor lett volna ingyenes, ha ők szervezik, de abba nem mentem volna bele. Felvette velem a kapcsolatot egy hölgy, de végül nem kezdtünk bele semmibe a fent említett miatt. A szolgáltatók közül, akit ajánlottak az egyik jó volt, a másik rossz, de legfeljebb nem fogadod el a szolgáltatást. Semmit nem kötelező elfogadni szerintem. De ki tudja. Szóval az esküvőszervezőre nem emlékszem, hogy melyik cég, de van ingyenes elég sok. Nagyon sok helyen láttam ingyenes esküvőszervező hirdetést. De józan paraszti ésszel belegondolva: ha olyan esküvőszervezőt választasz, aki ingyen van neked, akkor lehet, hogy csak olyan szolgáltatókkal van kapcsolatban, akiknek a szolgáltatásaik, termékeik nem tetszenek neked. Ha pénzért szervezteted meg, akkor lehet, hogy tűvé teszi a várost, csak hogy egy olyan pl. szalvétát találjon, ami tetszik neked. De ki tudja, ez emberfüggő is lehet...

2011. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Igen. A szüleim. :D Legalábbis az én esküvőmet ők szervezték és még jutalékot sem kértek. :D
2011. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen, van! Pontosan úgy dolgoznak ahogy írtad. Majd ha eszembe jut megírom a honlapcímét. Profi a szakmájában és valóban a szolgáltatóktól kap jutalékot, neked nem kell neki fizetned.
2011. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!