Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok,asszonyok ?Esküvővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,asszonyok ?Esküvővel kapcsolatos kérdéseim lennének.

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom biztosan hogy jól döntök ha egy adott személyhez hozzámegyek? Persze tudom el lehet válni, külön lehet költözni.De én ezt nem akarom.Nyilván tudom hogy senki nem lát a jövőbe hogy mi lesz inkább példákra lennék kiváncsi hogy pl x dolgok ha még most is jól mennek(6 éve vagyunk együtt,együtt is élünk az elejétől kezdve) akkor van rá esély hogy együtt maradunk és ez egy jó házasság lesz ha viszont x dolog vagy dolgok már most problémásak akkor lehet hogy nem lesz a dolog hosszú életű ilyesmi. Meg arra is kíváncsi lennék hogy akik mostanában házasodtak ruha,fotós,kaja,helyszín,smink,frizura mennyiből jött ki.Tudom hogy sok mindentől függ mert nem mindegy honnan veszem/kölcsönzöm a ruhát pl.Csak azért kérdezem hogy lássak példákat hogy kb mire számíthatunk.
2023. aug. 7. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6 év után ha nem érzed biztosnak a kapcsolatot, akkor fölösleges esküvőt tartani...
2023. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Így van, mert ugyan sok házasság nem tart a sírig, viszont esküdni csak úgy érdemes, hogy kétségeid sem merülnek fel afelől, hogy vele érdemes szintet lépned.
2023. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezen agyaskodsz felesleges a házasság...
2023. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

"Persze tudom el lehet válni, külön lehet költözni"


Szerintem akkor tartós egy házasság, ha egyszerűen a fenti mondatod, mint opció sem létezik. Hozzá mentél, őt vetted el feleségül. Kész, pont, nincs több, ebből kell kihozni a legtöbbet. Ha mindketten úgy állok hozzá, hogy ez az egy hazassagotok van, akkor sokkal jobban fogtok vigyázni rá.

2023. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Tavaly májusban volt az esküvőnk, 50 fő, kb 1,5 m Ft volt mindennel együtt.


Bennem nem voltak ilyen kérdések, kétségek, de nyilván a jövőbe valóban senki nem lát, ki merre változik x év múlva.

2023. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell átgondolni, hogy senkit se tudsz megváltozni, és a házasság sem javítja meg azt, ami nem működik. Akkor menj hozzá, ha tokkal-vonóval így szereted, a hibáival, hülyeségeivel együtt, és így akarod leélni az egész életed, ahogy most vagytok. Szép dolog a házasság, az esküvő is életed fontos pillanata, de aztán jön a következő hétfő, és pont onnan fog menni minden tovább, mint előtte. Nem ettől kerültök közelebb, nem lesz kisebb esélye, hogy elhagy vagy megcsal, nem ettől fog jobban megbecsülni és tisztelni. Ha ez már most nincs meg, akkor később se lesz. Úgy se érdemes, hogy majd érted ebben meg abban megváltozik. Nem fog. Ha így nem kell, ahogy van, akkor ne menj hozzá.

Ha most egy unalmas hétköznap délutánt is tudsz vele élvezni, és minden napod el tudod vele képzelni úgy, mint a tegnapit meg az az előttit, akkor ő a te embered.

2023. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor érdemes házasodni, ha nincsenek kétségeid.
2023. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Hasonló helyzetben vagyok, kiegészíteném azzal az eddig érkezett válaszokat, hogy én például tudom magamról, hogy mindennel kapcsolatban kételyeim vannak. Szinte soha, semmi mellett nem köteleződök el 100%-ban, mert mindennek azonnal látom a pozitív és negatív oldalát, és nincs bennem elég bátorság és határozottság, hogy döntsek valamelyik oldal mellett, illetve túl perfekcionista vagyok ahhoz, hogy természetesnek vegyem a hibák jelenlétét. Persze dolgozom ezeken (részben pont amiatt, hogy tisztán lássak a párválasztásom terén), de most úgy látom, hogy lehet, hogy a dilemma az én személyiségemmel normális és nem a kapcsolattal van a hiba. Na mindegy, bölcs még nem vagyok, de a másik kérdésnél született pár hasznos válasz szerintem.

2023. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
23%

Egyik legfontosabb az, hogy milyen az anyja.

Ha egy pasi ha el van cseszve, az az anyjának köszönhető a legtöbbesetben, ahogy az anyja viselkedett, mikor ő gyerek volt, nagyban befolyásolja, hogy ő most felnőttként hogyan tekint amblokk a nőkre.

Ha azt látta, hogy az anyja végiggürizte az életét, kiszolgálta az apját (vagy esetleg nem is volt apja), dolgozott mint a veszedelem, mellette otthon is mindent ő csinált, akkor elhiheted, hogy ő ugyanezt fogja elvárni a feleségétől.

Ha az anyjának mindig új pasija volt állandóan csávózott, akkor neki se lesz elég egy partner.


Nyilván kivétel, ha egy kifejezetten öntudatos pasiról van szó, aki dolgozott magán, de ugye olyanból nem osk van.

2023. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 év után ez a kérdés felmerül, akkor nincs sok értelme összeházasodni.

Mi 1,5 év után házasodtunk, most már több mint 13 éve vagyunk együtt, közel 12 éve házasok is.

Nem látok a jövőbe,ahogy senki más sem, ezek érzések, amik vagy vannak, vagy nincsenek meg egy kapcsolatban. Annyit mondhatok, hogy egyikünknek sem voltak kétségei, sem akkor, sem most, hogy együtt, egymást szeretve fogjuk leélni az életünket.:)

2023. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!