Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 Fogásos lagzi menü elég?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 Fogásos lagzi menü elég? illetve mit jelent hogy 2 Fogásos menü?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ém sem

Eleve a leves, 2., és desszert kapásbol 3 fogásnak számít, én ugy tudom

2023. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is ilyen "mini" 3 fogásos volt, ahogy az 1. írja, de a 2. fogás fatányéros volt, ami azért elég brutál kaja. Nagyon jól sikerült, úgy gondolom, ha egy hangulatos vendéglőt választotok, akkor egy jól választott 3 fogás elég.
2023. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előétel

Főétel + saláta

Esküvői torta

Pogácsa a további iszogatás mellé

2023. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Főétel plusz desszert pl.
2023. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Hat a vacsora annyi igen. Kiviszik a levest, plusz sultestal vagy amit ker a par. Ilyen sutemeny, gyumolcsostal egy masik kis asztalon szokott lenni, ott ugye ugy mukodik, hogy mindenki azt vesz el, amit akar. Ha engedi a hely, a sutiket viheti kintrol a par, itt indulnak be a csalad notagjai ugye. Ennyire ne parazz ra :) kesobb meg ugye jon a menyasszonyi torta.
2023. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a vendéglő megosztja veletek, mit takar a menü...? A 2 fogás amúgy a leves, aztán vegyestálak szoktak lenni.

Tortát, pogácsát, sütit külön kell.

2023. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 fogás volt, leves, töltött káposzta meg utána a sültes tálak. Desszert nem volt külön, hiszen sütött a család egy halom süteményt meg pogácsát, meg ott volt az esküvői torta .
2023. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel nekem lenne össz-vissz 2 élő rokonom a bulin, a lánynak max 3-4, asztalt foglalnánk étterembe, és ott mindenki azt rendelne, amit kíván. Egész fiatal koromat tanulás és munka töltötte ki, budapesti őslakos vagyok, kevés rokonom van, nem úgy mint a vándorparasztoknak minden kis községben, legtöbbjük már nem él. 12 éve volt párkapcsolatom, ő is a több szabadidő, és nagy haveri társaság miatt ment el egy kigyúrt raklapmozgatóval. Tele vagyok pénzzel, nincs senkim, de úgy érzem, nem viselne meg anyagilag egy esküvő, csakhát a sportembereket választják a nők, akik hitelből akarnak gyereket is nevelni.
2023. aug. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!