Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvők többsége proli és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvők többsége proli és ízléstelen, főleg, ha lagzi is van utána?

Figyelt kérdés

#esküvő #ízlésromboló
2023. jún. 29. 06:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
A cigányok pomt ugy ünnepelnek hogy hatalmas terembérlések meg sztárokat előadókat hívnak. Nagyon sok milliokat elvernek es hatalmas szokott lenni
2023. jún. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem véletlen, hogy a legrosszabb, legszínvonaltalanabb zenei műfajt "lakodalmas"-nak hívják ebben az országban.
2023. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudok ilyen statisztikát. Én eddig 7-8 esküvőn voltam, mindenhol volt lagzi utána és egyik sem volt proli.

Igaz, a párok sem voltak prolik.

2023. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja, ez sem igaz. Mostanában találkoztam a homoköntő szettet hirdető reklámmal, és kiderült, hogy egyesek HOMOKÖNTÉSSEL kötik egybe az egyetlen értékelhető mozzanatot, az igenek kimondását és a gyűrűhúzást :D És van még ennél lejjebb is gondolom.
2023. jún. 29. 07:27
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden lagzi giccses és hányingerkeltő, voltam már néhány igazán ízlésesen. Jó zene, jó kaják, szép helyszín és dekoráció. Nem mindenkinek célja a rongyrázás és a görcsös megfelelni akarás a családi elvárásoknak.
2023. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2-es: A magyarok dettó ugyanezt csinálják, más kérdés, hogy a cigányoknak legalább jól áll.
2023. jún. 29. 07:30
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nekem sem tetszik sok minden, főképp nem ezek a "szertartások", mint homok, fröccs 😃, pillangóröptetés, lufieregetés, meg jóég tudja mi. Már olyan abszurd dolgokat találnak ki, csak hogy "egyedi" legyen... De ez az ő esküvőjük. Én úgy vagyok vele, majd az enyémen nem lesz ilyen és kész. Szerintem te se hisztizz fölöslegesen.
2023. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Főleg a vőfély, meg a zenekar, akik retro slágereket és mulatóst tudnak csak játszani. Ha ingyen eljönnének a "lagzimra", akkor se kellene egyik se. Nem tudom, hogy ez másoknak hogy nem kellemetlen, de hát nem vagyunk egyformák.
2023. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Ezek marha régi hagyományok...semmi prolis nincs benne. Itt Nektek már lassan mindenki proli.

Akinek nem tetszik nem szervez ilyet vagy nem megy el és kész.

Techno zenére is ugrálhatsz ha akarsz...senkit nem érdekel.

(Engem az egész esküvő se amúgy).

2023. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőfotós vagyok. Kétszáz esküvővel a hátam mögött írom, hogy egyáltalán nem mind ilyen amilyennek leírod. Nekem a többsége inkább a városi, visszafogottan elegáns ünneplése volt annak, hogy két ember összeköti az életét, DJ-vel, ceremóniamesterrel.


Igaz amikor én egy párral szerződöm, egyetlen fontos tanácsot szoktam nekik adni: azt, hogy felejtsék el azokat a mondatokat amik úgy kezdődnek, hogy "úgy illik, hogy..." vagy "úgy szokták, hogy..." és szervezzenek olyan esküvőt amilyenek Ők maguk, mert így fogják tudni a sajátjuknak érezni. Így lesz aztán Lego-ból a menyasszonyi csokor, így vágnak fel nagylyukú svájci sajtot a menyasszonyi torta helyett, így tartja Darth Vader maszkban a szertartásvezető a szertartást és így utazunk el Európa legszebb tájaira kretaív sorozatot fotózni, vagy épp így lesz a kreatív fotózás díszlete egy felfűtött 424-es gőzmozdony, hogy a bőrnadrágos, fullfekete ruhás metálos esküvőről már ne is beszéljek amit kb. tíz éve fotóztam Németországban. Szóval nem kell beállni a sorba és a nyolcvanas-kilencvenes évek legnagyobb esküvői giccsét letolni, csak mert házasodik valaki.

2023. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!