Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire voltatok tökéletesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire voltatok tökéletesség megszálltak az esküvőtöket illetően? Főleg ami a külsőt illeti. Akinek nem volt még esküvője, az is ha tudja magáról, írhat, mennyire lenne tökéletes szépség megszállott?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert a legtöbb menyasszonyt valami hihetetlen megszállottság keríti hatalmába, és aznapra mindennek "tökéletesnek" kell lennie rajta. Frizura. Smink. Arcbőr. Körmök. Szőrtelenítés. Ruha. Illat. Egy hajszál se állhat rosszul, a legelőnyösebb smink kell evör, mindennek tö-ké-le-tes-nek kell lennie... Nekem ez olyan fura. Értem, hogy az a nagy nap, meg minden, de azért na, nem lehetne kicsit nyugodtabban, stresszmentesebben? Furcsállom. Meg olyanok, akik a hétköznapokon soha be nem szárítják a hajukat, és szempillaspirálon kívül más smink nem látja a fejüket, azok is menyasszonyi mázban tetszelegnek kőkemény loknis kontyokban, annyira nem önmaguk... Ez valami berögződés, hogy abba nőttek fel ezt látták, és azt hiszik, akkor nekik is ez kell, enélkül nem igazi menyasszonyok?
2023. aug. 10. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki túlzásba viszi biztosan, de az esküvő, hogy mennyaszony egy fontos esemény életében. Persze, hogy gyönyörű akar lenni. Ott kezdődik a gond, amikor a párjának minden mindegy, a nő dönt majdnem mindenről, őt éri nyomas, hogy a vendégek a háta mögött ne hordják el ha olyan fajta emberek nem a férfit. Persze vannak olyan nők, akiknek életcél az esküvő és mániákus módon viselkedik, de nem az összes olyan.
2023. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Én nem vagyok házas, de engem sosem érdekelt ennyire a házasság.

Nyilván, mivel készül egy csomó kép, felvétel, és mert egy különleges nap, szeretnék jól kinézni, és fontos, milyen a ruhám, hajam stb., de nem szeretnék másik nőnek kinézni, szóval biztosan nem csináltatnék teljesen más sminket meg hajat, mint amit amúgy viselni szoktam. Illetve engem nem érdekel, hogy mikromenedzseljem a díszletet, a menüt, meg minden ilyet.

Egyik barátnőm megházasodott, és a férje külföldi és a férje országában/városában volt az esküvő, úgyhogy mindent a férj meg a férj családja intézett, na nekem is ez lenne az ideális, én nem akarok ilyenekkel foglalkozni, hogy díszlet meg mittomén. Ne legyen giccses meg igénytelen, de hogy hogy áll a masni a széken, hát les-zrnám.

De nyilván ez abból is fakad, hogy engem pl. kevésbé érdekel ez az egész. Sok olyan nő van, akik alig várják, hogy menyasszonyok legyenek, illetve olyanok is vannak, akik különleges alkalmakkor eleve szeretik erősebbre festeni magukat vagy extra ruhát/frizurát viselni, azok nyilván az esküvőjükön is ilyenek lesznek.

2023. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Van, aki már a szolgáltató ruházatàba is bele pofázik. Az érdekli jobban, nem az elvégzett munka minősége. Holott ezért fizeti, nem az öltözködésért. 1 nap miatt sok nő esze teljesen elmegy. Pedig a lényeg, ami a legfontosabb, az csak utána jön. Arra kellene inkább koncentrálni, nem előtte minden hülyeségen fenn akadni.
2023. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
En egy sima karácsonyra is a tökèletest hozom plane ha haverokkal havernőkkel is egyutt tartjuk.
2023. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig próbálok szép lenni. A legfontosabb az arcom volt, hogy az szép legyen. A hajamból kirúgott a hullám, mert nagyon párás volt a levegő, arra nem feszültem rá.

Általában nagyon előnyösen sminkelek. Nem használok sok sminket, nem szoktam megváltoztatni a "vonalaimat", és nagyon ragaszkodtam a megszokott színeimhez. Próbasminknél eleinte túlhúzta a számat, amit letöröltettem. Én nem szeretem, ha túl vagyok sminkelve, mert kevés sminkkel is szépnek tartom magam. Nyilván az esküvőmre több smink volt rajtam, de kontúrt, stb-t nem kértem, inkább a szemem volt kiemelve, de azt én is hangsúlyozni szoktam. Nem egy nagy előtte-utána smink lett, de az irányitásommal úgy néztem ki, mint egy Disney hercegnő, ami a hétköznapokon is közel áll hozzám. Tetszett. :)

2023. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!